6630'da N-Gage oyunu açamıyorum yardım :/

Sponsorlu Bağlantılar

Bertan_371

Bertan_371

Üye
    Konu Sahibi
6630'da N-Gage oyunu açamıyorum yardım :/
selam arkadaşlar ben 6630 telefonuma n gage oyunu kurmak istiyorum internetten bin tane oyun indirdim ama sadece fifa 2004 çalışıyor diğer oyunlar çalışmıyor ama indirdiğim oyunlar için forumda 6630 da çalışıyor deniyor napmalıyım yardım edin :(

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
6630 da n gage oyunlarını çalıştırmak zahmetli ve biraz zor bir iş. Eskiden bende kendi 6630 umda çok oynardım. Bu oyunlar çok eski ve doğru düzgün bir konu bulman da zor. Oyunların calismasi için libs dosyaları yukluyordun telefona. Bi de bazı oyunların renkleri bozuk çalışıyordu.

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
bazı oyunların renkleri bozuk çalışıyordu.

Onun da çözümü vardı.
Aslında arkadaş sitede biraz araştırma yapsa bulamayacağı şey yok da.Bu konular eski olduğu için ve kullanıcısı da pek kalmadığı için haliyle kimse yanıt veremiyor.
Total color fix -------yeni-------

Yanlış hatırlamıyorsam N-Gage oyunları en stabil N70 te çalışıyordu.Benim şu an telefonumda yüklü ve sorunsuz çalışan N-Gage oyunları

- Ashen (tek kelimeyle efsane)
- Colin McRae Rally 2005 (Total colorfix)
- Call of Duty
- Pathway to Glory
- Pathway to Glory İkusa İslands

Son düzenleme:
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Merak ettim bu olayı

Bertan_371

Bertan_371

Üye
    Konu Sahibi
Onun da çözümü vardı.
Aslında arkadaş sitede biraz araştırma yapsa bulamayacağı şey yok da.Bu konular eski olduğu için ve kullanıcısı da pek kalmadığı için haliyle kimse yanıt veremiyor.
Total color fix -------yeni-------

Yanlış hatırlamıyorsam N-Gage oyunları en stabil N70 te çalışıyordu.Benim şu an telefonumda yüklü ve sorunsuz çalışan N-Gage oyunları

- Ashen (tek kelimeyle efsane)
- Colin McRae Rally 2005 (Total colorfix)
- Call of Duty
- Pathway to Glory
- Pathway to Glory İkusa İslands

ben forumu araştırdım fakat eski konulardaki linkler ölmüş yoksa çoktan sorunumu çözmüştüm
ayrıca indirdiğim oyunlar klasör halinde iniyor libs apps falan herşeyi yerine atıyorum simgesi bile menüye geliyor fakat oyun açılmadan atıyor

Maxideren

Maxideren

Üye
6630 kaldı mı hala arkadaş :D Sene 2019 olacak -_-

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
ben forumu araştırdım fakat eski konulardaki linkler ölmüş yoksa çoktan sorunumu çözmüştüm
ayrıca indirdiğim oyunlar klasör halinde iniyor libs apps falan herşeyi yerine atıyorum simgesi bile menüye geliyor fakat oyun açılmadan atıyor
Dediğim gibi oyunları çalıştırmak zahmetli biraz. Bi de bir oyun çalışırken bir tanesi calismkyordu. Mesela call of duty Bluetooth açınca çalışıyordu. En iyi çalıştıran 6630 du. Evet bu oyunlar ve konular çok eski olduklarından dolayı ölmemiş linkleri bulmak zor.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

Cadillac34

Üye
Nokia sahipleri telefon bölümünü satmakla hata etti. Şuan hala Nokia kullanan var. Hatta Ericsson'un takoz telefonlarından bile kullanan var.

• Beğen
Tepkiler: Bertan_371
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
N gage deki fifa 2004 2005 in modifiye edilmis surumleri bunlar. Gerçi n gage e çıkan fifalarin ikisi de aynıydı ya neyse.

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
bu oyun n gage için değil zaten tek fifa 04 çalışıyor diğer oyunlar çalışmıyor
onun için bugün tuşları bozuk olan 7610 umu tamire verdim tamir olduktan sonra onda deneyeceğim yoksa gider n gage alırım :D
N gage 2.el bende bir ara aradım ancak çok zor bulunuyor ve satanlarda 300 400 lira arası. Hatta sıfır paletli paketli olanlar var 600 TL.

Bertan_371

Bertan_371

Üye
    Konu Sahibi
N gage 2.el bende bir ara aradım ancak çok zor bulunuyor ve satanlarda 300 400 lira arası. Hatta sıfır paletli paketli olanlar var 600 TL.
sıfır paketlisi hala var mı vay be
bu arada 7610 um tamirden çıktı birde onda oyunları deneyeceğim

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
sıfır paketlisi hala var mı vay be
bu arada 7610 um tamirden çıktı birde onda oyunları deneyeceğim
Sıfır paketli mi bilemiyorum artık. Sahibinden görmüştüm KVK nin elinde kalan paketler diye birşeyler yazıyordu. Bu saatten sonra o cihaza bu paraları vermek parayı çöpe atmakla aynı. PSP ya da Nintendo ds al bu cihazdan on kat daha fazla zevk alırsın.

• Beğen