6630"u satmayıp hafıza kartı alcam...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

teomanonur

Üye
    Konu Sahibi
6630"u satmayıp hafıza kartı alcam...
Arkadaşlar uzun zamandır kafamda acaba 6630 umu satsammı diye düşünyordum ama vazgeçtim hem mp3 çaları fena değil hem de alıştım artık yalnız bu telefonu kullanacaksam kesin sağlam bi hafıza kartına ihtiyacım var...Alırsam 512 mb dv-rs-mmc almayı istiyorum acaba 512 liğin fiyatı n kadar ve en kaliteli hangi marka yani neyi tercih etmeliyim..? saygılar

metintekin

Üye
kingston alabilirsin ama 512 liği yok heralde. 100 milyon ciwarı.

brevheartt35

Üye
Originally posted by metintekin@Aug 31 2005, 09:33 PM
[post=150884]Quoted post[/post]​
yüz ytl çok değil bence de öyle yap, çünkü bir kaç ay önce aldığımı bir telefon birkaç ay sonra yarı fiyatına düşüyor. Bizler o kadar zenginmiyiz düşünmek gerekli. :artı:

Tayfuns

Üye
bence sat aga sen daha ıyılere layıksın

Caine

Caine

Üye
6630 gayet hoş ve özellikleri bakımından cidden güzel bir telefon. en iyisini yapiyorsun

iOS Developer

iOS Developer

Üye
bencede güzel telefon ama sen bilirsin yinede....

teomanonur

Üye
    Konu Sahibi
ya tabiki şu anda 500 e sattığımı varsaysak bile symbianlı daha iyi bi telefon göremiyorum hemen hemen aynı özelliklere sahip bi 6680 bile almak için dünya kadar para eklemem lazım üstüne...en sağlamı 512 mb bi hafıza kartı almak ve mp3 oyun video çekimi fotoğraf falan için doya doya kullanmak...ama bişeyi merak ediyorum acaba 512 mb tlfonu kastırır mı ?

seriFBurak

seriFBurak

Üye
bencede en iyisini yapıosn!
telefon zaten super ya ne gerek war farklı bişi almaya demi?

<YGT>

Üye
bncede ii yapiiosnn 512mb dv-rs mmc ler doubank tarafina 90 ytl civarii

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
Originally posted by metintekin@Aug 31 2005, 09:33 PM
[post=150884]Quoted post[/post]​

Kingston 512 DvRsMmc 67 &#036; istanbul ben aLdım.. 6630 üzerine telefon tanımam... Hiç satma bana hiç sorun yaşatmadı kamerası zaten mükemmel ;) demeye gerek yok

schneider17

Üye
Elindeki telefonun değerini bil.

hasank

Üye
ya hakketten bende 1 gb almayı düsünüorum elimde 160 ytl falan var ama telefonu kasar mı cok merak ediorum :unsure: :unsure: :blink:

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
Originally posted by hasank@Sep 1 2005, 05:36 PM
ya hakketten bende 1 gb almayı düsünüorum elimde 160 ytl falan var ama telefonu kasar mı cok merak ediorum :unsure: :unsure: :blink:
[post=151604]Quoted post[/post]​

1 GB nerde ? :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: Şuan İçin DvRsMMc de en yük 512 MB var benim bildiğim

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Ben de öyle biliyorum. :(

Baracuda

Üye
Kendimi bir değiştiremedim bi ton telefon değiştirdim yaw.

erdemgc

Üye
şimdi değiştirmek çok gereksiz olur. 6680 ile aynı özelliklerde nerdeyse . 2. kamerası yok sadece onun içinde 250-300-350-400 ytl ler vermeye değmez. çok iyi seçim al bir hafıza kartı bak keyfine.

karizma

karizma

Üye
Bencede en iyisini yapıyorsun al bı 512 kart

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Bak keyfine. :)

iOS Developer

iOS Developer

Üye
film müzik oyun internet daha ne istersen var....

metintekin

Üye
bencede değiştirmene hiççç erek yokk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt