6630 telefonum açılmıyor yazılımsal mı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

myth_hero

Üye
    Konu Sahibi
S.a benim 6630 cep telefonum var telefonumun hiçbir sorunu yoktu...virüs bulaşma ihtimali de... dün telefonumun bataryasını telefonu kapatmadan çıkardım sonra geri taktım ve telefonu akşama kadar açmadım akşam eve gidince telefonu açmaya çalıştım. önceden telefonu açma tuşunuma basınca normal NOKIA yazıyor sonra NOKIA yazısı kayboluyor bi daha geliyor ve pin kodu soruyordu.. bu sefer açmaya çalışınca yine telefonu açma tuşuna basıyorum normal NOKIA yazıyor sonra NOKIA yazısı kayboluyor bi daha geliyor yazı kayboluyor pin kodu sorması gerekirken bi daha NOKIA yazıyor ekran kararıyor yazı kaybolmadan yanıyor aynı şeyi sürekli tekrar ediyor...telefonumun nesi var...format atacağım ama içindeki numaralarımın birazı hattımda kayıtlı değil kaybolacak diye korkuyorum.. ne yapmam lazım telefoncuya mı götüreyim yoksa format mı atayım yada başka bir çözümü var mı
 
Ozan

Ozan

Admin
Telefoncuya da götürseniz muhtemelen format atarlar zaten

Telefon o haliyle kablo ile baglayınca pc suite görüyorsa, rehberi yedekleyerek kurtarabilirsiniz aslında
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt