6630 sürekli yeniden başlıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Bertan_371

Bertan_371

Üye
    Konu Sahibi
6630 sürekli yeniden başlıyor
merhaba arkadaşlar başlıkta bahsettiğim gibi 6630 telefonum durduk yere bazen 1 bazende hiç durmadan yeniden başlıyor formatladım ama sürekli böyle yapıyor napmalıyım sizce?

Cadillac34

Üye
Hangi formatı attın? Soft format yada hard format?

Bertan_371

Bertan_371

Üye
    Konu Sahibi
Hepsini denedim

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Yazılım dosyalarında sıkıntı olabilir . Ayrıyeten hafıza kartındaki bir sıkıntı da bu duruma neden bulabilir.

Bertan_371

Bertan_371

Üye
    Konu Sahibi
Geçen günlerde internetten tbuilder diye bir program indirdim telefonuma kurduktan sonra telefon sapıttı ve her 5 dakikada bir restart atmaya başladı bende formatlayıp başka hafıza kartı taktım devam etti bende kapatıp bir gün bekledim şuan eskisi gibi ama arada yine restart atıyor

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Geçen günlerde internetten tbuilder diye bir program indirdim telefonuma kurduktan sonra telefon sapıttı ve her 5 dakikada bir restart atmaya başladı bende formatlayıp başka hafıza kartı taktım devam etti bende kapatıp bir gün bekledim şuan eskisi gibi ama arada yine restart atıyor
Bu program tema yapma programı değil mi? Ufaktan bir baktım. Telefonunuzun dosya sistemini antivirüs programı ile taratın tabiki hafıza kartı da dahil. Gizli dosyaları gösterecek bir programla telefonunuzun dosya sistemine göz atın . Mobitech media browser önerimdir. Belki tbuilder denen programdan bir dosya vb kqlmıştır. Olmadı yazılım yükleyin

Bertan_371

Bertan_371

Üye
    Konu Sahibi
Peki olmadı diyelim yazılımı nasıl atacağım? Anlatabilirmisiniz?

Bertan_371

Bertan_371

Üye
    Konu Sahibi
konuya baktım aynen benim uyguladığım yöntem yazıyor yani yanlış değilim

Cadillac34

Üye
Bir şeyi araştırmadan sormadan neden telefona yüklüyorsunuz? Telefona her şeyi yüklemeyin. Telefonu PC Suite ile bilgisayara bağlayabiliyor musun? Ya da telefonun Uygulamalar menüsüne girip o uygulamayı silebiliyor musun?

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Olay ilginçleşmeye başlıyor . Bir uygulama neden telefonun reset atmasına sebep olur ? Hard formattan sonra silinmeyen uygulama mı var ?

Cadillac34

Üye
Yüklediğin uygulama bunun gibi miydi?

Bertan_371

Bertan_371

Üye
    Konu Sahibi
Evet bu programdı ama ordan kurmadım

Bertan_371

Bertan_371

Üye
    Konu Sahibi
Bu Arada telefonumda autoexec diye yüklü gözüken bir dosya buldum xplore den baktım sanırım virüs bu bütün dosyalarını sildim sizce?

Bertan_371

Bertan_371

Üye
    Konu Sahibi
Bir şeyi araştırmadan sormadan neden telefona yüklüyorsunuz? Telefona her şeyi yüklemeyin. Telefonu PC Suite ile bilgisayara bağlayabiliyor musun? Ya da telefonun Uygulamalar menüsüne girip o uygulamayı silebiliyor musun?

Pc suiteyi kurarken işletim sistemi desteklenmiyor hatası alıyorum

Cadillac34

Üye
AutoExec hakkında pek bilgim yok. Ama virüs değil sanırım.

Cadillac34

Üye
Yedekte başka telefon varsa onu kullan şimdilik. Ama son yüklediğin uygulama hangisi ise o bozmuştur. Anti virüs uygulaması varsa onunla tarat telefonu.