6630 problem


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tuzlalı

tuzlalı

Üye
Aynı sorun bende de oldu ve halen devam ediyor. Bende camcorderle çekiyorum videoları napıyım. Telefona soft format attım değişen birşey olmadı. Hafıza kartını da biçimlendiremiyorum. "al ready in use" uyarısı veriyor. Öylece bıraktım.
 

gorillaz1903

Üye
arkadaşlar hep formatla diyosunuz da aynı sorunu bende yaşadım 6630 gibi yeni telefonlarda ngage oyunları çalışınca kamera ve internet hatta mp3 çalarken genel sistem hatası gibi şeyler çıkıo format yemiyo hiçbi türlü arkadaşım senin yapacağın
1) E/System/libs klasöründeki herşeyi silmek
2) E/System/apps den ngage oyunlarının hepsini silmek
3) sonra telefona artık format atabilirsin(*#7370# yaparak format atabilirsin)
 

phora

Üye
Hafıza kartındaki libs klasörü içinde olan tüm dosyaları sil. Dosyalar bölümünde Libs Patch diye bir dosya var.Onu kur telefonu yeniden başlat düzelecektir
 
..::MAFIA::..

..::MAFIA::..

Üye
arkadaşım denenmiş oyunları yükle çünkü bazı oyunlarsaçma sapan sorunlara sebeb olyor
 

friend77

Üye
arkadaşlar aynı sorunu ben de web işlem gerçekleştirilemiyor şeklinde yaşadım ve sorunumu çözdüm faydası olursa deneyin sizde:
hafıza kartındaki system libs dosyasına girin ve NGageSMS.dll dosyasını silin sorun hallolucaktır kolay gelsin...
 
musa553

musa553

Üye
Bu Site çok Güzel Bi Site Ya Herkez Birbirine Yardimci Oluyoo Helal Olsun
 
M.H.Orhan

M.H.Orhan

Üye
Arkadaşım bu sorun Ngage oyunlarının klasik sorunu
Oyunlarla bereber gelen libs lerden bazıları bu soruna yol açıyor
Bilgi arayışını bu yönde yap
Silinmesi gereken dll dosyaları Ngage bölümünde var
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt