6630 Kamera Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

girift

Üye
    Konu Sahibi
6630 Kamera Sorunu
2 hafta önce 6630 aldım memnunum fakat, beyaz bir duvarı çektiğimde resmin üst bölümünde kırmızıya kayma ve fululuk (net olmama) dikkatimi çekti. resmin yaklaşık 4 te 1 i büyüklükte. objektifi temizledim. ayrıca kırmızıya kayma azalıp çoğalıyor dalgalanma şeklinde duvara bakarken. her çektiğim resimdede bunun olmuş olduğunu gördüm.
1- sizlerdede oluyormu
2-servise götürsem başıma iş açarmıyım.

RockFord Fosgate

Üye
walla daha once hıc duymadım??

ysn89

Üye
Yok öyle bi sorunum

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
hemen servise...kameran arızalı. büyük ihtimalle üretim hatası var, garantiliyse sanıyorumki yeni tel vermeleri gerekiyo

girift

Üye
    Konu Sahibi
aldığım yerde ve başka arkadaşınkine baktım onlarda da var. dikkatlice bakarmısınız 6630 larınıza arkadaşlar, test sonucunu bekliyorum.

angelus_34

angelus_34

Üye
bende beyaz bir yüzeyi çekmeye kalktığında ekranda titreme oluyor ama bunu resime yansıtmıyor ben bunun ışığın kırılma etkisinden olduğunu zannediyorum bunun dışında renkli bölgeleri çekerken kırmızılaşma veya başka bir sorun yok

metintekin

Üye
Senin kameranda sorun war. Bence hemen serwise git.

alpole

Üye
Servise gitmende yarar var

RockFord Fosgate

Üye
walla annemın telde baktım hıc oyle bısey olmuyor!

karizma

karizma

Üye
Bencede kamera sorun var

Quadriceps

Üye
Bence kameranda sorun yoq ben ilk 3650 aldıgımda kırmızı koltuga bakarken yesillenmeler olurdu (bunun 3650 nin green ekranıyla alakası yoq onu belirtiimde) bembeyaz bir duvara vizorden baktıgında butur dalgalanmalar olabilir ama icin rahat etmiyosa git tabi teknik servise

..::MAFIA::..

..::MAFIA::..

Üye
ışık ayarını telefon kendi yaptığı içün çizgiller olabilir amaa kırmızılığa bişi diyemicem

white

Üye
Arkadaşım banada oldu karıncalı çıkıyor.Ama galeride baktığın zaman güzel çıkıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt