6630 Kamera Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lawyer

Üye
    Konu Sahibi
6630 Kamera Sorunu
6630 telefonumla ön tarafı komple cam bir mekanda kamerasıyla dışarıyı görüntüledim otomatik olarak ışık ayarı yaptı ve parlaklığı otomatik olarak düşürdü. buraya kadar bi problem yok. ama parlaklığı düşürünce ekranda hafif belirsiz yatay çizgi halinde dalgalar yukarıdan aşağı doğru kaymaya başlıyor ve fotoğrafı çekince bu dalgalar fotonun üstünde aynen kalıyor fotoyu galeriden açtım yine aynı içeriyi görüntüleyince bu kesiliyor tamamen dışarı çıkınca da kesiliyor sadece dışarıya göre ışıksız bir ortamdan dışarıyı görüntülerken yapıyor acaba bu teknik veya programsal bi hata mı öyleyse ne yapmam gerekiyor.

Konu Başlığı ve Mesajda Büyük Harf Kullanmamaya Özen Gösterelim.

Zero

Zero

Üye
Kullandığım dönemde böyle bir sorunla karşılaşmadım.. Muhtemelen seninde dediğin gibi yazılım yada donanım kaynaklı bir hata.. Farklı kamera yazılımları denenerek sorunun yazılımdan olup olmadığı tespit edilebilir.. Donanımsal bir sorunsa zaten yapacak birşey yok..
Şu an kullanan arkadaşlar cevaplarsa sorunun Genelmi olduğu yoksa sendeki telefondamı bir sorun olduğu anlaşılır..

Shadowman07

Shadowman07

Üye
yazılımsal bir sorun..

iOS Developer

iOS Developer

Üye
donanım bence....

rockcity

Üye
bence de donanımsal bir sorun en yakın servise gitmeni öneririm..

emre21

Üye
telefonuna format cek telefonun orjinal ayarları yeniden yüklenir kamerasıda düzelemilir *#7370#

emre21

Üye
telefonuna format cek telefonun orjinal ayarları yeniden yüklenir kamerasıda düzelebilir *#7370#

alfanox

alfanox

Üye
bencede donananımsal gibi gözüküyo

S_L_A_Y_E_R

Üye
donanımsal galiba bende olmadı.

ibonline

ibonline

Üye
bende böyle sorun yok donanımsalda olabilir yada telefonun yazılımındadan kaynaklanabilir servis daha net cvp veri konu hakkında

tofy

Üye
bendede hiç öyle bir sorun olmadı :rolleyes: donanımsal bencede

alpole

Üye
Donanımsal bir hata
En yakın Nokia shopa git

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt