6630 Fiyatı Düşüyor...

Sponsorlu Bağlantılar

serqahn

Üye
    Konu Sahibi
6630 Fiyatı Düşüyor...
:artı: inanılmaz bi olay we 6630 kvk da 657 ytl. bu teli almak isteyenler az daa sabredin. bu arada bul tel. in fiyatı neden bu kadar düştü anlamadım. bi fikri olan warsa benide bilgilendirsin süper olur we ayrıca bu fiyat nereye kadar gider... :wacko:

metintekin

Üye
600 e kadar yolu war :)

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
aslında 6630 ii telefon yaw neden bu kadar düştü anlamadım :wacko: :wacko: :wacko:

Shadowman07

Shadowman07

Üye
nokia bu..

RockFord Fosgate

Üye
dussun ya ne olcak metın senın telı 4 e katlar 5 e boler 6630.6630 600 olursa senınkı 200 ytl olur:))))))))))))))

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Düşecek tabiki yeni telefonlar geliyor.. ;)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
6630 da devretmeye başladı.

Yeni telefonlar geldikçe daha da düşer.

Fransuvain

Üye
Teknoloji Gelişti Artık Görüntülü Konuşma Başladı Yani Çift Kameralı Telefonlara Yoğunlaşıldı 6630 da Fiyat Düşüşünün Bir Nedeni Bu Olabilir

Gokhan43

Gokhan43

Üye
6630 da 3. Nesil bir telefon ;)

Ama görüntü için aparat gerek.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Ki ben o aparatı hiç kullanan görmedim...

Ama 1 sefer aldım deneme amaçlı acayip bişe.. :wacko:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Ben de görmedim ki şaun da TR'de 3G'nin olmadığını düşünürsek , görmemiz de biraz tuhaf olurdu sanırım. :)

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
cok cok iyi telefon cok iyi degildir illa bi eksigi olması gerekirki fiyatı bırden dusmesın öbür turlu... millet kıyar paraya alır yarı fiyatına duser kahrolursun :vur: bak alcan benım gibi bi n-gage boyutlarından dolayı tutmuo 2 ay once takas dedım 230 dediler gecen hafta sordun başka bi yere yine 200 dedi degisen pek bise yok yani bastırsam yine 230a vercem :DD

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
Vayy be 3650'yi 550 milyona aldiğim günler geldi aklıma :)

seckinkoybasi

Üye
N serisi piyasada tabii düşer fiyatı :)

Caine

Caine

Üye
bende n-gage alacam valla :DD artık telefon yazılımımıymış şuymuş buymuş uğraşmayacam. alacam bi n-gage oynayacam oyunumumu konuşacam tlfnumu yeterde artar bile :lol2:

cepix

cepix

Üye
Originally posted by seckinkoybasi@Sep 13 2005, 12:32 AM
N serisi piyasada tabii düşer fiyatı :)
[post=164207]Quoted post[/post]​

Çok Doğru Laf Tebrikler ;;)

KAHIN

Üye
bende 6630 var hep zarar ediyorum erken alıyorum. derdime ne kardeşim bu sefer sonuna kadar bekleyeceğim ve ondan sonra N denen lerden alacağım :artı: :angry:

serqahn

Üye
    Konu Sahibi
cok cok iyi telefon cok iyi degildir illa bi eksigi olması gerekirki fiyatı bırden dusmesın öbür turlu... millet kıyar paraya alır yarı fiyatına duser kahrolursun :vur: bak alcan benım gibi bi n-gage boyutlarından dolayı tutmuo 2 ay once takas dedım 230 dediler gecen hafta sordun başka bi yere yine 200 dedi degisen pek bise yok yani bastırsam yine 230a vercem :DD

8) hocam sendeki n-gage QD mi? yaw onun ekran kalitesi nasıl acaba bi bilen warmı? bi de mp3 dinleyemiyoruz ama programla bu sorun çözülebiliomu acaba?