6630 açma kapama tuşu ??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
b3rk4y97

b3rk4y97

Üye
    Konu Sahibi
6630 açma kapama tuşu ??
Merhaba, ben 6630 kullanıyorum. 5 dakika önce telefonu kapattım sonra bidaha açamıyorum basmıyor galiba anlıyamadım lütfen yardım edin ilk kez oluyor bu olay basıyorum ama açılımıyor tuş içerimi kaçtı telefonun içindemi sorun var yardım edin lütfen

Kimse bilmiyormu acil yardım lazım lütfen :(

nbp75

nbp75

Üye
bataryası boşsa açmayabilir...eğer bataryası doluysa * 3 yes on-off tuşlarına basarak hard format atmayı dene...

yusuf868

yusuf868

Üye
ya telefonun tuş takımı ile bağlantısı kopmuştur yada tuş takımında sorun vardır..eğer tuş takımı ile bağlantısı kopmuşsa servise gitmesi gerekir ama tuş takımı bozulmuşsa yeni bir tuş takımı alırsın olur biter..ama benim söylediklerimi ancak telefoncu anlar bir telefoncuya gitsen iyi olur
:oke::oke:

b3rk4y97

b3rk4y97

Üye
    Konu Sahibi
ya benim açma kapatma tuşu ile iç teması etkisiz hale gelmiş yani kapatma tuşu şu an da çalışmıyor
basıyorum ama etki etmiyor bunu anca servise götürmem gerekiyor değilmi??

yusuf868

yusuf868

Üye
ya benim açma kapatma tuşu ile iç teması etkisiz hale gelmiş yani kapatma tuşu şu an da çalışmıyor
basıyorum ama etki etmiyor bunu anca servise götürmem gerekiyor değilmi??

kardeş sen telefonu servise götürsen daha iyi olur.telefoncuda yapar ama boşver servise gönder yanlış bişey yapar şimdi telefoncu telefon gitmesin..eğer garanti varsa zaten servise götürecen garantisi devam ediyorsa para almazlar ama devam etmiyorsa senden en az 20 tl alırlar..ama servise gitmesinde fayda var diyorum..teşekkürler..
:oke::oke::oke::oke::oke:

b3rk4y97

b3rk4y97

Üye
    Konu Sahibi
kardeş sen telefonu servise götürsen daha iyi olur.telefoncuda yapar ama boşver servise gönder yanlış bişey yapar şimdi telefoncu telefon gitmesin..eğer garanti varsa zaten servise götürecen garantisi devam ediyorsa para almazlar ama devam etmiyorsa senden en az 20 tl alırlar..ama servise gitmesinde fayda var diyorum..teşekkürler..
:oke::oke::oke::oke::oke:
sana teşekkürler... Fakat telefon 6 yıllık kadar xD xD son günlerini yaşıyor 1 ay kalmıştı alıcaz yeni bir telefon bunu servise götürdim 25 tl istedi boşver dedim bari yeni telefon alana kadar benim çok eski motorola c117 vardı onla takılcam xD xD yinede sanada saol:oke:

yusuf868

yusuf868

Üye
sana teşekkürler... Fakat telefon 6 yıllık kadar xD xD son günlerini yaşıyor 1 ay kalmıştı alıcaz yeni bir telefon bunu servise götürdim 25 tl istedi boşver dedim bari yeni telefon alana kadar benim çok eski motorola c117 vardı onla takılcam xD xD yinede sanada saol:oke:

bende dedim heralde telefou yenidir:ehe:eheleyse dostum ben teşekkür ederim yeni telefonunda şimdiden hayırlı olsun..:ehe:oke::oke::oke:

isaackleiner

isaackleiner

Üye
switch'i düşmüş yaa :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt