6600 Radyo

Sponsorlu Bağlantılar

trmaho

Üye
yaaaa kanka 6600 guzel ama radyo olsaydı daha ıyı olurfu

realyilmaz

Üye
radio olsadı hoş olurdu

dgn_abdullah

dgn_abdullah

Üye
olmaz ya öyle bişe

iİDRİS_12

Üye
Arkadaşlar 6600 için ücret ödemeden(gprs'siz) radyo dinlemek mümkün değil mi?
DEĞİL

--------------- Ekleme ---------------

Arkadaşlar Bi Zahmet Beni Dinlermisiniz Bakın Ne Süprizim Var

yusuf ali

yusuf ali

Üye
Yaf bu telefonda asla öle bi özellik olmuyo çoooooook denedim

eQooo

eQooo

Üye
3 senelik konu...:D:D

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Ben o telefonu tam 1,5 sene kullandım telefon symbian işletim sistemli en iyi telefondur sadece biraz yavaş her türlü program ve düşük kapasiteli oyunları alan tek telefondur. Kıymetini bil.

corchy

corchy

Üye
e kolayı war 6600 ve 7610'u olan arkadaslar gıtsın radyolu kulaklık alsın telefonun şarj yerıne taksın ve radyosunu dınlesın fark edılmıo bıle walla :) bu arada biri arıyıncada ustune basıp konusabiliosun fiyatı en fazla 4 5 ytl bişe bence alın cok radyo dinlemek istersenız +repp :):)

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Mümkün Deil Arkadaşım.

FATİH_58

FATİH_58

Üye
yoğ kardeş olmuyo

yasargungoren

Üye
Arkadaşalar adamlar ticaret yapıyorlar mükemmel telefonu üretseler aç kalırlar bak nokia'nın 50-100 modeli var her birinde farklı özellikler adamlar köşeyi döndü.

kebelem

Üye
olmuyo mu yhaa 6630 için

onur_9331

Üye
bana bu telefonu aldırtanı.....

corchy

corchy

Üye
yapacak bişe yok

nmesiz

Üye
e kolayı war 6600 ve 7610'u olan arkadaslar gıtsın radyolu kulaklık alsın telefonun şarj yerıne taksın ve radyosunu dınlesın fark edılmıo bıle walla :) bu arada biri arıyıncada ustune basıp konusabiliosun fiyatı en fazla 4 5 ytl bişe bence alın cok radyo dinlemek istersenız +repp :):)

eminsin demi şarj yerine sokulduğuna? Diğer Delik süs için demi...

projearge2

projearge2

Üye
arkadaşlar nokia 3230 daki z:install/radio.sis dosyasını feexplorer ile bluetoothtan 66 ya atın ve kurun..
ayrıca visual radio tamamen produr yani tuner gerektirmez o dedikleriniz fm radio içindir arkadaşlar
visual radyo hatsız çalışmaz...

LasT EraseR

LasT EraseR

Üye
Arkadaşlar Bir Telefonda Dahili Radyo Olmadıkça Radyo Programları vs.Aramamanızı Öneririm.Radyo Gprs Üzerinden de Dinlenebilir Ama Bu Tabiki Çok Pahalı Bir Seçenektir.Bu Seçeneğin Dışında Başka Bir Şeçenekte Yok Arkadaşlar.

şedid

Üye
hakikaten de ben de çok üzüldüm. 6600 da radyonun olmamasına:( her şeyleri güzel ama radyosuz oluşu 6600 hiç yakışmamış.ne var yani radyo da koyuverseler di. ben de buna bir türlü anlam veremiyorum.radyosu neden yok bu telefonun.her şeyi güzel ama ne den radyo eksik.

ilginç doğrusu...!!!!!

Üst Alt