6600 format sonrası sorunlar :(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
vampoo

vampoo

Üye
    Konu Sahibi
6600 format sonrası sorunlar :(
ARKADAŞLAR 6600 TELEFONA FORMAT ATTIM FAKAT PROGRAMLARI TEKRAR KURMAYA ÇALIŞTIĞIMDA HEPSİNDE "DOSYA BOZUK" HATASINI ALIYORUM...SADECE AUTOLOCK PRO KURULABİLİYO...DİERLERİNDE SORUN YAŞIYORUM..NEDENİ NE OLABİLİR ACABA?? ZATEN BAŞIMA DERT OLDU TELEFON BİDE BU SORUN ÇIKTI İİCE DELİRDİM YAWS :( LÜTFEN BİLGİSİ OLAN Bİ ARKADAŞ YARDIM ETSİN LÜTFENNN :agla

ozgur2852

Üye
Birde Hard Format atmayı dene dostum.

gogo26

gogo26

Üye
hafızakartınıhem pcde hem mobilcihaz birleştir sonaq yapmaz.....................

Atakan

Atakan

Üye
hard format mı soft format mı attın?

seminay

Üye
slm telefona format attım sonra yazılım güncelledim ve hafıza kartını biçimlendirdim ama formattan önce yüklediğim programları şimdi yükleyemiyorum gerekli uygulama erişimine izin verilmedi diyor sertifika problemimde yok servise götürdüm iki kere yazılım attılar ama olmadı ne yapabilirim iki formatı da denedim

qares.91

Üye
arkadaslar benım telefon 6600 trojan vrüsü bulsmıs pc ye kart okuyucu ile kasanın on kısmından usb girisinden takıyorum bilgisayarıma giriyorum hafıza kartı biçimlendirilsin mi diyo evet e tıklıyorum disk yok biçimlendirilemiyor diyo ne yapmalıyım sizce simdiden sagolun...

memiş

Üye
arkadaşlar 6600 kullanıyorum şarj ederken çoğu zaman uyg kapandı Main diye bir uyarıyla karşılaşıyorum aceba bir cevapla yardımcı olabilecek birisi varmı

FATİH_58

FATİH_58

Üye
hafıza kartını cıkar sonra format at(format atacaksan)

jerouge

Üye
kingston mmc kartlar sorunlu oluyor. arkadaşımdaki de sorunlu... ben şimdi değiştirdim... başka marka süüpeerrr...

müittin

Üye
selam arkadaslar ben 6600 kullnicisiyim telefona fazla progrm yukledikten sonra cok yavasladi format attim simdi ne bloutoot aciyor nede girdigim her hangi uygulamadan cikabiliyorum yardimlarinizi bekliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt