6600 512mb Hk destekliuomu??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hzrcn

Üye
    Konu Sahibi
6600 512mb Hk destekliuomu??
:help: :help: :help: Ya arkadaşlar benim 6600ım için hafıza kartı alıcamda 128 war 512 istiyorum 512çökertir 256 al diyorlar asla kaldırmaz diolar ne diosunuz :help: :help: :help:

ilker

Üye
DOSTUM BİŞEY OLMAZ BİZİM ARKADAŞTA VAR 512 RAHAT RAHAT KULLANIORRR

akrepkral

akrepkral

Üye
ya bunlar yalan eğer versiyonun 5.27 ise 1 gb bile kaldırır sen 512 al kullan bişey olmaz

wapcimor

Üye
512 MMCyi bilemem.512 RS-MMC de sorun yokRS-MMC al.

hzrcn

Üye
    Konu Sahibi
akrep kral versiyonu 5,27de 1gb tı kaldıracağından emin misin bu arada 6630 un sınırlaması nedir hafıza kartı konusunda :artı: :lol2: :artı:

MagNum

MagNum

Üye
Kardes sen kafana takma 512 al her turlusünü kald1r1r kafani yorma ;;)

metintekin

Üye
al 512 kafan rahat etsin.

akrepkral

akrepkral

Üye
kaldiırır tabi 1 gb 6630 da kaldırır 6600 kaldırdığına göre ..ama en iysi 512 1gb acayip yavaşlıyor tel

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Çökertmez ama yavaşlama görülebilir.

hasank

Üye
abi kartıo okuyo telefon acayip kafayı yiyio mesala bi klasor olusturdugunda acmıo ve icindeki verilerede elveda diosun ama rs mmc yi bilmem

undead1

Üye
1 gb rahat rahat kullanılıyor ben öle biliyorum ve gördümde arkadaşımda gayet hızlıydı....

metintekin

Üye
walla bende bulursam 1gb alcam. 512 almak istemiyom nedense :)

puraq

Üye
biraz markadan da kaynaklanabilir kolpa bişiyse kasar baya

Gokhan43

Gokhan43

Üye
metintekin ;

7610'da 512 MB Rs MMC var ama nedense bir türlü dolduramıyorum :(

Yani sana da 512 MB yeter diye düşünüyorum ;)

Silinen Üye 25235

Kapalı Hesap
Arkadaşım bnim 6600 da 2gb lik hafıza kartı var dubai den geldi tıkır tıkır çalışıo telefon. telefonun yavaşlaması ancak telefonun hafızasının dolmasıyla alakalı (denemesi bedava: hafıza kartını çıkarın telefonun hafızasına 2-3 pro. yükleyin resim felem atın bakın bakalım nası çalışıo) hafıza kartından dolyı olan yavaşlamalar ise gereksiz birsürü pro yüklemesinden kaynaklanıor...saygılar... 8)

Sizzy

Üye
sen en iyisi 256 al fazlasında galeriler açılmıyor telefon açılışı yavaşlıyor ama sen ben bunlara katlanırım diyorsan al

Silinen Üye 25235

Kapalı Hesap
Originally posted by Sizzy@Sep 6 2005, 01:44 PM
sen en iyisi 256 al fazlasında galeriler açılmıyor telefon açılışı yavaşlıyor ama sen ben bunlara katlanırım diyorsan al
[post=156312]Quoted post[/post]​

Bal gibi de açılıyor değil 1 gb 2gb de bile açılıo gereksiz pro.yüklemeleri telefonu halledio...

cobe

Üye
telefonun 6600 sa hiçkorkma 1gb lığı bile kaldırır :artı: benim arkadaşta 512 mb mmc STORMAX hk war we çok güzel kullanıo... ;;)

Alive

Alive

Üye
walla bende sorunsuz calısıyo..Yavasladı mı yavaslamadımı bilmiom..Çünkü 512 ile çıktım bu yola..2 GB bile yetmez oldu..

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
yapmayın abiler ablalar bende 32 wardı 128 aldım telefon 128 de bile yawaşladı beah :ah: :ah:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt