6600 512mb Hk destekliuomu??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

warrior

Üye
walla dostum şahse bizzat kendm kullanıyrm 512..hiçbişi yok,azıcık yavaşlıyo ;;)
ama hiç bi sorun yok..al bence :oke:

warrior

Üye
Bal gibi de açılıyor değil 1 gb 2gb de bile açılıo gereksiz pro.yüklemeleri telefonu halledio...

dostm sana katılıyorm :oke: telefonu yawaşlamasında problem olan kartın büyüklüğünden çok,gerksiz pro.yüklenmesi..
dur şu neymiş,bu neye yarıyo derken tlefonu öldürüyorz :vur: ;;)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
512 al tabiki sorun olmaz.. .;)

todorov

Üye
bu konu yüz defa açıldı artık yeter.tlf un hafıa kaldırması veya desteklemesi gibi bir olay olamaz.sadece hızla alakası olabilir.lütfen geçmiş konulara bakalım!!!

enigma

enigma

Üye
ben kullanıyorum ve sürüm 4.09 sorun yok:)

PaNTeR

Üye
Cidden bu konu başlığı dönüp dolaşıp gene başa geliyor... Ben telefonda Kingston 512 MMC Plus kullandım. 256 kadar hızlı çalıştı, hiç bir sorun olmadı. Yalnız 350 MB mp3 doldurunca Viking Mp3 Player v3.33 kafayı yemişdi! Playlist'e girince kapanıyordu :eksi:

KEMAL6600

KEMAL6600

Üye
vikingames ten indirdiğiniz dosyayı bazı mp3leri tanımıyor benim arkadaşımda varkı amam telefonu kapandı zorlandı. mp3 193kbps. ondan sorum olabilir. daha yüksekleri varsa denemeyin telefon kapanmasın. çökerttmesin

KRAL74

Üye
512 al ama dosyalı sistem yap herşey aynı yerde olmasın mesela zil sesleri mp3 ve tel sesi gibi ayır dosyalara görüntüler aile arkadaş ve diğer diye ayır yavaşlamaz emin ol telin hafızasına hiçbirşey olmasın.. güvenbilirsin 1 gb bile çaliştirir yeterki düzgün dağıt MMC kartı...

rapboy

Üye
evet dostum

M.H.Orhan

M.H.Orhan

Üye
Bunlar daha önce konuşuldu paylaşıldı
Kart 2 gb bile olsa aldığında bilgisayara takıp fat biçiminde formatlarsan çalışır
fat32 olmaz dikkat sadece fat

emriko

Üye
kardeş ben 512'lik kullanıyorum.yarısından fazlası dolu no problem zehir gibi maşallah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt