Telefon Tavsiyesi 6500tl Tel tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

GhostMahir

GhostMahir

Üye
    Konu Sahibi
6500tl Tel tavsiyesi
Arkadaşlar 6500 tl lik tel tavsiyesi verirmisiniz 6gb ram 128gb bellek olsun minimum. Benim aklımda tekno camon 18 128gb var birde General Mobile Gm 22 Pro 128 GB bu telleri kullanan yada hakkında bilgisi olan varsa yorum yazsın görüş bldirsin teşekkürler şimdiden

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
O Tekno Bİlmem Ne Markası Yerlimi İlk Kez Duydum Markayı :D

Ben Olsam Gmyi Alırdım 18W Galiba Şarj Desteği Uzun Sürmuyorsa En İyisi O Derim. Servise Kvk Bakıyordu Galıba Sorun Yaşatırmı Bİlmem Ama Yedek Parçası Bulunur Heralde

• Beğen
Tepkiler: GhostMahir

Onur7934

Üye
tecno camon helio g88 ,general mobile gm22 pro helio g95.Gm22 bu ikisinin arasında tercihim olurdu

• Beğen
Tepkiler: GhostMahir
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
tecno camon helio g88 ,general mobile gm22 pro helio g95.Gm22 bu ikisinin arasında tercihim olurdu
22 Pro Hoşuma Gitti Ama Alternatif Cihaz Yokmu Başka Fiyat Olarka Mı Uygunlar Neden Tercih Ediyorsun

GhostMahir

GhostMahir

Üye
    Konu Sahibi
22 Pro Hoşuma Gitti Ama Alternatif Cihaz Yokmu Başka Fiyat Olarka Mı Uygunlar Neden Tercih Ediyorsun
Alternatif cihaz ben bilmiyorum işde sizden o yüzden destek istedim varsa verdiğim fiyat da herhangi bir marka olabilir

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Aslında Ram Odaklı Bakarsan Bu Filan Var Ama Fiyat ve Donanımda Biraz Düşük

Ha Birde Şu Var Bu Markalar Yazılım Tarafında Çok Destek Vermeyebilir.Samsung vs Gibi Cihazlar İşini Görürse Onlara Yönel Olmadı

osmnbabaoglu

osmnbabaoglu

Üye
galaxy m31 öneririm

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
bende bunu alacak olmuştum birkaç ay önce fiyatı uygun ama tam bir yaşlı telefonu
Mesaj birleştirildi:

vestel venüs z40 al daha iyi hem son model hem de 4380₺ kendi sitesinde
Bataryayı Düşük Tuttular Onda :ah

• Beğen
Tepkiler: bilisimler
gonyalı

gonyalı

Üye
Bataryayı Düşük Tuttular Onda :ah
bu yüzden v7 daha iyi onu alcam
seninkini diğil
Mesaj birleştirildi:

z40 ı da telefonu pek kullanmıyanlar için iyidir. ki yorumlara da baktım şarjı da iyiymiş 1 günü çıkartıyormuş en azından

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
bu yüzden v7 daha iyi onu alcam
seninkini diğil
Mesaj birleştirildi:

z40 ı da telefonu pek kullanmıyanlar için iyidir. ki yorumlara da baktım şarjı da iyiymiş 1 günü çıkartıyormuş en azından
Kullanıma Bağlı Tamamen. Bundan Öncekı V7 mın Ekranını Kırdım Diye Sattım. O Sıra Yedekte Siyah Vardı Onu Kullanıyordum Şimdi Bununda Ekranını Kırdım Bakalım Ne Zaman Nasıl Satılır :D Z30 yada 40 Düşünmuyo Değilim Ama Fiyatları Aldı Başını Gitti. Olmadı Yine V7 Alıcam Onunla Devam ke :bilmm Şu E5 ede Bakıcam Ama Detaylı Karşilaştirmam Laızm V7 İle Aynı Fiyatta Neredeyse :ah

• Beğen
gonyalı

gonyalı

Üye
Z30 yada 40 Düşünmuyo Değilim Ama Fiyatları Aldı Başını Gitti. Olmadı Yine V7 Alıcam Onunla Devam ke :bilmm Şu E5 ede Bakıcam Ama Detaylı Karşilaştirmam Laızm V7 İle Aynı Fiyatta Neredeyse :ah
e5 32gb
v7 64 gb
mah larını bilmiyom

• Beğen
bilisimler

bilisimler

Üye
Redmi note 10 kullanıyorum. Pro modeline bir bakın isterseniz.

• Beğen
Tepkiler: GhostMahir ve gonyalı
RealMorphine

RealMorphine

Üye
Techno mu ne o nerenin markası .General Mobile pişmanlıktır bence Xiaomi veya Oppo bakılabilir bu bütçeyle .

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
  • Beğen