6500 slide yeni guncellemesi cıktı...

Sponsorlu Bağlantılar

DoggyMania

DoggyMania

Üye
    Konu Sahibi
6500 slide yeni guncellemesi cıktı...
6500s-1 kullanıcıları telefonun yeni guncellemesi cıktı. version: 08.30 RM-240 nokia software update ile guncellersiniz kolay gelsin.

• Beğen
Tepkiler: aksekili07, jezeyyem, omr_clskn ve 35 diğerleri

zappara

Üye
peki bunu yazdında eng oılduğunu söledinmi ben attım eng oldu türkçede yapamıyorum

jatvalca

jatvalca

Üye
6.06 berbat bir günceldi hemen yükleyim bari
sağolasın kardeşim

XXPOXX

XXPOXX

Üye
ya bu güncellemeyi atınca hafıza kartındakiler siliniyomu

murat55_

murat55_

Üye
ben yuklledım ama hjer sey aynı:D

XXPOXX

XXPOXX

Üye
ya ben 6500 a versiyon yükleme programını indirdim updete butonu etkinleşmiyo niye

DoggyMania

DoggyMania

Üye
    Konu Sahibi
XXPOXX

sen en saglıklısı bi telefoncuya git yeni surumu attır 5-10 ytl bişi alırlar en fazla sonra telefonu falan bozarsın hiç gerek yok..;)

XXPOXX

XXPOXX

Üye
ya kardeşim bazen insannın aklı duruyo ben ingilizce attığım için ingilizcemde olmadığı için anlamamaşım orda bi yazı vardı onun yanına tıkladım etkinleşdi versiyonu yükledim türkçe kaldım versiyonun tek farkı uçak modundaki uçağın tipi değişmiş ses çok a artmış ve dikey çekilen fotoraflar tam ekran olarak görünüyo acavba bu özellik varmıydı bilmiyorum ben biraz kamerada iyileşme gördüm yeni versiyon yükleyenler böyle bişi gördümü

--------------- Ekleme ---------------

XXPOXX

sen en saglıklısı bi telefoncuya git yeni surumu attır 5-10 ytl bişi alırlar en fazla sonra telefonu falan bozarsın hiç gerek yok..;)
yükledim en sonunda bu işlerde çok tga iyi değilim:yuru:yuru:yuru:):):dance::konus::horse::bud::bira::kac:

cavoooo

Üye
ya arkadaslar ben nokia 6500 slide ı istanbuldan darty den aldım. aldıgım günden beri ekranda bir düz çizgi geçiyor. menülerde aşagı yukarı inerken anlık oluyor bu çizgiler. yada duvar kagıdı hareketli ise biri aradıgı zaman arayan kişi numarası ile ekran arasında gelip gitmeler oluyor. nedenini bir türlü anlayamadım. nokia nın sayfasından yazılımı güncelledim ingilizce oldu. sonra onu türkçe yapmaya calıstım basaramadım. daha sonra versiyon v o8.30 rm-240 ı yükledim. ekrandaki çizgiler kaybolmadı. bir kvk yetkilisine gittim. telefona 6.60 ı yüklemeye calıstılar ama olmadı. çünkü bende daha yüksek sürüm var. düsük sürüme dönüs yapamadım.hayır sürüm felanda umrumda degil ama yazılımdan kaynaklanan ekran cizgilerini nasıl giderebiliriz. bilen varsa lütfeennnnnnnnnnnnn yardııııımmmmmmmmmmmmmmmm.

murat55_

murat55_

Üye
gecmıs olsun kardes yenı yazılım bekle

chameal

Üye
saolasın

firca

Üye
o sorun bendede var

KRALFURKAN

KRALFURKAN

Üye
olmuyor ne var bunda.Telefonum kendine format attı.

XXPOXX

XXPOXX

Üye
Allah'a şükür bende böyle bir sorun yok

murat55_

murat55_

Üye
akadaslar bu gunclleme de bos cıktı bence...

suhanran

Üye
Acilll yardım!!!!
arkadaşlar 6500 slıde kullanıyorum telefonum arama olduğunda tuş kilidini açıyor ve ben aramayı cevaplamak için telefonu almak istediğimde telefonu meşgule alıyor......

ceydonmez

ceydonmez

Üye
Arkadaslar suan kı versıyonum version: 08.30 RM-240 bunun ustu cıktı mı acaba...

murat55_

murat55_

Üye
yok daha cıkmadı eger bunu ogrenmek ıstersen arkadasım dırek nokıa software updater ıle telını bagla ve bak mevcut surumu soyluyo sana

Üst Alt