6230i ses ve görüntü dosyaları

Sponsorlu Bağlantılar

izmir366

Üye
    Konu Sahibi
6230i ses ve görüntü dosyaları
6230i'de jar ve jad programlar çalışıyor mu? bir de bu telefonda hangi ses ve görüntü dosyaları çalışıyor, bilgi verirseniz sevinirim.

__Midas__

__Midas__

Üye
evet 6230i de java var ama java oyunları telefona bluetoothla attığında tanımıyor oyun ve java programları pc suite ile kuracaksın.
6230i de mp3,wav,aac,midi,amr dosya formatlarını çalabilirsin ses stereo oluğu için güzel ses alırsın.

izmir366

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by __Midas__@Aug 27 2005, 11:46 AM
evet 6230i de java var ama java oyunları telefona bluetoothla attığında tanımıyor oyun ve java programları pc suite ile kuracaksın.
6230i de mp3,wav,aac,midi,amr dosya formatlarını çalabilirsin ses stereo oluğu için güzel ses alırsın.
[post=145909]Quoted post[/post]​

çok teşekkürler :)

kalebakir

Üye
;;) ;;) ;;) ;;) ;;)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
*.jar ve *.jad Formatlı uygulamaları yükleyebilirsiniz.

Mp3 , Wav , Aac , Amr ve Mid formatlı müzik parçlarını oynatabilirsiniz.

iOS Developer

iOS Developer

Üye
son noktayı koydu gökhan... ;)

hzrcn

Üye
beyler yalnız 6230i nin wav oynattığından eminmisiniz?????yanlışlık olmasın oynatmaz biliyorum wav wav oynatıyosa 6230i alırım bi tane

:artı: :artı:

fcinar53

Üye
Originally posted by hzrcn@Oct 10 2005, 01:34 PM
beyler yalnız 6230i nin wav oynattığından eminmisiniz?????yanlışlık olmasın oynatmaz biliyorum wav wav oynatıyosa 6230i alırım bi tane

:artı: :artı:
[post=187950]Quoted post[/post]​

6230i wav oynatmaz

klonajinsky

Üye
jar ve jadları yükleyebilirsin ama 2 sini birden yüklemek saçma.çünkü jarlar telefonda kurulabilen java arşiv dosyalarıdır.jadlar ise java decompiler dosyalarıdır.telefona gönderdiğiniz ve açmaya çalıştığınız jad dosyaları wap üzerinden oyunun linkine bağlanıp oyunun download eder.

desteklediği ses ve video formatlarını arkadaşlar yukarıda yazmış ancak wav yanlış olmuş.ses olarak sadece MP3/AAC/M4A,video olarak ise 3GPP, H.263 video, MPEG-4 ve AMR destekler...

Gokhan43

Gokhan43

Üye
6230i , *.wav oynatımıyormuydu yaw :wacko:

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Evet oynatmıyor maaLesef ama mp3 varken .wav'a ne hacet ;)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Ben oynatıyor diye biliyordum ama oynatmıyormuş :ah:

esonmez357

Üye
wav oynatıyor.Denedim ben .Ama her wavı oynatmıyor.Belirli bir ayarda olan wav dosyalarını oynatıyor. (PCM 22.050 Hz;gibi)

esonmez357

Üye
wav oynatıyor.Denedim ben .Ama her wavı oynatmıyor.Belirli bir ayarda olan wav dosyalarını oynatıyor. (PCM 22.050 Hz;gibi)

burak_seckin

Üye
esönmez doğru söylüyor waw açmıyor ama hepsini değil bende denedim bazılarını açıyor

guranfb1907

Üye
abiler bende niye msn messenger açılmıyor yaw acaba benmi açamıyorum?anlayamadım

burdayim

Üye
selam arkadaşlar 6230i ye yüklemek içimn kullndığım mp3 dosyalarını ses kalitesinden kaybetmeden 256 mb lık kartıma nasıl yapıpda küçülterek daha çok şarkı koyabilirim...??? veya bunlarrı kalite kaybı olmadan dfaha küçük hangi formata çevirebilrim???

RockFord Fosgate

Üye
bır convertırla ogg formatına cevırerek atabılırsın!!!convertır ı dosyalar bolumunde bulabılırsın!!!

Gokhan43

Gokhan43

Üye
6230i Ogg çalmaz RockFord ...!!!

korki

Üye
6230i wav oynatır

Üst Alt