6230i ses problemi Acil yardım

Sponsorlu Bağlantılar

imperious

Üye
    Konu Sahibi
6230i ses problemi Acil yardım
Herkese iyi günler..bilgisayardan veya bluetooth ile aldığım mp3 veya diğer ses dosyalarını zil sesi yapıyorum ama çağrı geldiğinde çok çok az çıkıyo sesi... bunun için ne yapabilirim ?

bkartal

Üye
bende de aynı ama 5-6 saniye sonra sesi yükseliyo..sanırım bi çözümü yokmuş..sende hep kısık çıkıyosa başka bi sorun olabilir..hoşçakal

imperious

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by bkartal@Aug 29 2005, 01:32 AM
bende de aynı ama 5-6 saniye sonra sesi yükseliyo..sanırım bi çözümü yokmuş..sende hep kısık çıkıyosa başka bi sorun olabilir..hoşçakal
[post=147367]Quoted post[/post]​

sorunu buldum bile... telefona bluetooth kızılötesi veya usb den atılan sesler kısık çalıyor zil sesinde.. bunun çözümü şu.. telefona atmak istediğin sesi karttan atacaksın.. yani MMC kartı çıkarıp kart okuyucuya takacaksın ve ordan atacaksın...

iOS Developer

iOS Developer

Üye
pek onunla bir alakası olacağını zannetmiyorum sonuçta ikiside aynı yere çıkıyor....

fatal19ty

fatal19ty

Üye
arakadaşlar benimde öyle bi sorunum vardı ama zil sesini belirledikten sonra tel kataıp açıyom ok

nalan34

Üye
Bence versiyon olarak düşük olabilir mesela 3.80 gibi. Versiyonu mutlaka yükseltmelisin öyrenebilirsin yildız + kare +0000+ kare

jatvalca

jatvalca

Üye
6230ide artan ses seviyesi vardı galiba
yani çağrı geldikten sonra yavaş yavaş artıyor olması lazımdı bence usb,kızılötesi yada diğerleriyle pek alaksı olacağını sanmıyorum

serkanet

Üye
kardeş zil sesi seviyesini 4 yap sorunun ortadan kalkacaktır o yazılımın bi özelliği yani telefon çaldığında aniden korkmamak için gereksiz ama bi yandanda güzel gibi bi özellik

modelci 26

Üye
evet arkadaşım telefonun sesi baştan bir iki saniye düşük çıkıp sonradan yükseliyorsa sorun yok.versiyon o şekilde bayan telefonu için tasarlanmış o yüzden korkkulmasın ve rahatsız etmesin diye bştan kısık ile başlıyor.fakat devamlı kısık çıkıyorsa ayarlar ordan tercihler geneli seç uyarla deaçılan sayfada zil sesi tonunu 4 veya 5 yap sonra etkinleştir de .büyük ühtümalle sorunun çözülecektir.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Başlangıç tonu vardır onu kaldırırsan hall olur.

Üst Alt