6230i jar dosyasını acmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
virtue91

virtue91

Üye
    Konu Sahibi
6230i jar dosyasını acmıyor
baslıkta belittiğim gibi 6230i jar dosyasını acmıyor bu normal mi? normal ise nasıl java uygulama yukleniyor? tesekkur ederım

mc_gky

Üye
6230i jar dosyası açar ama hepsini diil çok gördüm o telle ilgili sorunlar (forumlarda fln) ama çalıştırıyor

virtue91

virtue91

Üye
    Konu Sahibi
peki nasıl yukleyecegım? hangısını acıp hangısını acmadıgını nasıl bılebılırım? tesekkur ederım.

Gokhan43

Gokhan43

Üye
6230i'ye yükleme yapabilmek için Nokia PC Suite gerekiyor.

Aksi takdirde 6230i *.jar dosyalarını okumuyor ama PC Suite'den yükleme yaparsanız , sorunsuzca yüklenecektir.

mc_gky

Üye
aynen öle pc suite siz açmaz benim tel 6021 normal attığın zaman açmıyo:S

salu1986

Üye
haklısınız beyler illa suit programını istiyor

Treable

Treable

Üye
bende arkadaşın cebine atıyordum ve neden çalışmadığını anlayamıyordum. tşkler beyler :horse:

kıvanç_4007

Üye
beyler pc suite dediginiz ne oluyor ve nsl atcaz o prgramla

Exalans

Exalans

Üye
pc suitle deneyiniz

gangboy54

Üye
beyler bu pc suit fiat olarak nsl bisey ben de o yğzden atamıormusum neyse cok saolun

cemokan99

Üye
bilgisayara attıktan sonra yüklemen lazım yoksa açmaz ayrıca dosyaya göre değişir yani bilgisayardan atmış olduğun jar dosyalarının bir kısmınıda açmaz

Hellboy®

Hellboy®

Üye
6230i nin jar acmaması ılgınc

cebe123

Üye
tşkler

Incubus

Incubus

Üye
PC suiet de olur Mobile Media Browser de olur.Ama bunlarla telefonunuzu bağlamak için bluetooth yada usb kablosu olmalı.

Atakeyn

Üye
Tşk..Sorun ÇözüLr İnş..

isyankar98

Üye
ya bende nokia pc suet var ama usb kablosu yok nasıl atcam kara kara düşünüyom usb kablosu da satılmıyor ya bir tane program kuramıyom yoksa rarlı mı atıyım ozaman açılırmı lütfen cevap yazın şimdiden teşekkürler saygılar

--------------- Ekleme ---------------

ama 6600 da öğle bişi yok at programı kur devam et ama 6230i de güzel ama program atılıp açılmıyor

--------------- Ekleme ---------------

6230i de sybman ozellıgı olmadıgından da yuklenmaz onlara jar atmak zorundaymışısız ama buda olmassa rar halinde deneyin ben denemedim direk nokia mağzasını aradım onlar dedi denemeden yazıyım dedim bence neneyin usb kablosu olmayanlar benim gibi özellikle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt