.jar Java uygulamalarını birleştirme

Sponsorlu Bağlantılar

XXXturi01

XXXturi01

Üye
    Konu Sahibi
.jar Java uygulamalarını birleştirme
Java uygulamalarini nasıl birlestirebilirim yani mesela diyelim operayla uc browser birleştirdik açtığımızda bize uç browser yada opera seçeneği çıkıyor seçip açıyoruz öyle işte acil lazım birde şu özellik olsun * tuşuna basılı tutunca burlestirdigimiz uygulamalardan birini açınca o açtığımız uygulama minimize olsun. Acil lazım nasıl yapabilirim .jar birleştirmeyi???

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Bilmiyorum da . Hazır uygulamayı java me sdk olan yazılım geliştirme programında yapabilirsin belki . Birçok öyle paket uygulama gördüm .

XXXturi01

XXXturi01

Üye
    Konu Sahibi
Bilmiyorum da . Hazır uygulamayı java me sdk olan yazılım geliştirme programında yapabilirsin belki . Birçok öyle paket uygulama gördüm .
Öyle değil Java geliştirmeyle değil. Java uygulamalarını birleştirme birleştirince açıyorsun mesela a uygulamasıyla b uygulamasını birleştirdim açınca a b uygulamaasi çıkıyor seçip açıyoruz öyle olcak

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Öyle değil Java geliştirmeyle değil. Java uygulamalarını birleştirme birleştirince açıyorsun mesela a uygulamasıyla b uygulamasını birleştirdim açınca a b uygulamaasi çıkıyor seçip açıyoruz öyle olcak
Bilmiyorum

XXXturi01

XXXturi01

Üye
    Konu Sahibi
Hocam buldum advance menü maker dan yapılıyormuş. Üstelik Java uygulamasi advance menü maker. İndirdim advance menü makeri j2me emulatorden açtım .jar birlestirdim ama kaydetme sorunu yaşadım size advance menü makeri atsam x2 de açıp test etseniz olurmu zaten programı kurcalayin anlarsiniz

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Hocam buldum advance menü maker dan yapılıyormuş. Üstelik Java uygulamasi advance menü maker. İndirdim advance menü makeri j2me emulatorden açtım .jar birlestirdim ama kaydetme sorunu yaşadım size advance menü makeri atsam x2 de açıp test etseniz olurmu zaten programı kurcalayin anlarsiniz
Gönderim bugün bakamam .

Üst Alt