6230 virüs

• 23 Ekim 2010
  • 925 Okunma
  • 9 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. geçenler de telefon kendine format atmış ve harşey silin miş. internete giriyim dedim inter ayarını seçemiyorum hep boş ayarada kalıyor. virüs bulaşmış 5-6 tane dosya yöneticisi attım silmek için onları açmadı. formatta atılmıyor. telefon nokia 6230 yardımcı olabilecek varmı

Yazan: xmafx
  2. @ kol@j ne yaptın?verdiğin program symbian için 6230 java.
    @ xmafx telefonun yazılımını tekrar yüklemen lazım.o zaman düzelir.

3. saol benim aklımada geldide boş vakit arıyorum. nod32 ve kaspery denedim rusça bişeye yaramadılar.
    6-7 tane dosya yönetici denedim virüs silmek için onlarıda açmadı heralde virüsten

4. Kardeş geçmiş olsun. Bende aynı telefon var. Getjar sitesinden fileexplorer programını telefona indir. Bu programla sistemindeki bütün gizli saklı dosyaları gösteriyor. Ve bütün klasörleri gez gözüne yabancı gözüken dosyaları sil. Ben bunla autorun virüsünu çok rahat sildim.

5. saol bide bunu deniyim inşallah olur.

6. telefone telefoncu programda atamadı virüsilme için dosya yöneticilerinin hiçbiri çalıştırmadı . pc üzerinden blutooth ile dosyaya giriyim dedim bu sefer program dosyaları açamadı

7. telefoncu bu program yemiyor dedi. işi bitmişmidir

8. Vürismi

9. bendede ayni sorun jpg resimler var silemiyorum cihaz normal calisiyo ama resimler silinmiyo telefoncu bile silemedi

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/09/2018 - 08:17