Öneri 620 kullananlar bi baksınlar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lumia6200

Üye
    Konu Sahibi
620 kullananlar bi baksınlar
arkadaslar sd kart telefonda takılı içinde yukledigim filmler var bunları telefondan silmek için ne yapmam lazım video ya giriyorum silmek istedigim videonun üzerine basılı tutuyorum secenek cıkmıyor nasıl silebilirim sizdede aynı sorun varmı

TurboCall

TurboCall

Üye
video uygulamasından sil

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Son düzenleme:

lumia6200

Üye
    Konu Sahibi
video uyqulamasından silinmiyo işte videoya giriyorum videolar cıkıyo ama silemiyorum

Edit: Sataşma ve tartışmaya girmeyiniz.

Yönetici tarafından düzenlendi:
The Benefit

The Benefit

Üye
arkadaslar sd kart telefonda takılı içinde yukledigim filmler var bunları telefondan silmek için ne yapmam lazım video ya giriyorum silmek istedigim videonun üzerine basılı tutuyorum secenek cıkmıyor nasıl silebilirim sizdede aynı sorun varmı
Masaüstü için Windows phone uygulaması var. Bunu bilgisayarınıza yükleyerek uygulama üzerinden silmeyi deneyin.

lumia6200

Üye
    Konu Sahibi
ordanda silinmiyo denedim masaüstündende neden silinmiyo yha

lumia6200

Üye
    Konu Sahibi
yha kardeşim git basımdan belamısın nesin sana benim konuma yorum at diyenmi oldu git kendi çöplügünde öt msnyak mısın nesin

capkino06

Üye
8.1 yüklü ise altta seç butonu var ona dokun silmek istediğin videoları seç ve sil butonuna dokun. Bence hiç tartışmayın gerek yok.

capkino06

Üye
Alttaki seç butonuna tıklayarak silmek istediğin videoları seç ve sil görmedin galiba.

• Beğen
Tepkiler: lumia6200

lumia6200

Üye
    Konu Sahibi
çapkın cok tşk ederim dedigini yaptım ve sildim cok saol

• Beğen
Tepkiler: capkino06

capkino06

Üye
çapkın cok tşk ederim dedigini yaptım ve sildim cok saol

Rica ederim. Sende sağol. :) Sorun çözüldüyse konuyu şikayet edin kapansın ben mobilim şuan edemiyorum tartışma devam etmesin kimse sorun yaşamasın iyi geceler.

capkino06

Üye
Burada amaç bilgi paylaşmak ve yardımlaşmak arkadaş videodan silememiş yardım istemiş gözünden kaçmış belliki direk videodan sil demekle aynı yolu göstererek yardımcı olamamışsın turbo. Birbirinize hakaret ederek bir yere varamazsınız ki zaten cezada alırsınız diye düşünüyorum. Herkesin iyi olduğu bir nokta vardır hiç kimse hiç bir şeyi dört dörtlük bilmez zaten bu yüzden bilgi paylaşılınca güzel diyoruz. Benim bilmediği mi yapamadığımı başkası yapıyorsa benim cahilliğim değil bir başkasının yapamadığını ben yapıyorum diyede başkaları cahil olmaz herkes herşeyi bilmek zorunda değil ve aynı zamanda burada yardım isteyen hiç kimsede cahil değildir. Bilmemek değil öğrenmemek ayıp unutmayın iyi geceler iyi forumlar.

• Beğen
Tepkiler: lumia6200
TurboCall

TurboCall

Üye
Burada amaç bilgi paylaşmak ve yardımlaşmak arkadaş videodan silememiş yardım istemiş gözünden kaçmış belliki direk videodan sil demekle aynı yolu göstererek yardımcı olamamışsın turbo. Birbirinize hakaret ederek bir yere varamazsınız ki zaten cezada alırsınız diye düşünüyorum. Herkesin iyi olduğu bir nokta vardır hiç kimse hiç bir şeyi dört dörtlük bilmez zaten bu yüzden bilgi paylaşılınca güzel diyoruz. Benim bilmediği mi yapamadığımı başkası yapıyorsa benim cahilliğim değil bir başkasının yapamadığını ben yapıyorum diyede başkaları cahil olmaz herkes herşeyi bilmek zorunda değil ve aynı zamanda burada yardım isteyen hiç kimsede cahil değildir. Bilmemek değil öğrenmemek ayıp unutmayın iyi geceler iyi forumlar.

Ben videodan denemedi sandım ve duzgunce videodan sil dedim ama arkadaş başlattığı tartışmayı kabul de etmiyor iftira atıyor benim için bu sorun değil herkes kendine derler bilgi paylaşmasını severim ki forumu takip ediyorsan gorursunuz yani.

capkino06

Üye
Ben videodan denemedi sandım ve duzgunce videodan sil dedim ama arkadaş başlattığı tartışmayı kabul de etmiyor iftira atıyor benim için bu sorun değil herkes kendine derler bilgi paylaşmasını severim ki forumu takip ediyorsan gorursunuz yani.

Denemedi sandım? :) Adam videoya basılı tutuyorum hiç bir şey çıkmıyor silemiyorum demiş. Neyse sorun çözüldü sizde tartışmayın artık.

TurboCall

TurboCall

Üye
Demedi sandım? :) Adam videoya basılı tutuyorum hiç bir şey çıkmıyor silemiyorum demiş. Neyse sorun çözüldü sizde tartışmayın artık.

Fotoğraflarda gorunen videolardan denedi sandım ki bu oldukça doğal.
Ondan soneafda xbox videodan dene anlamındaonu yazdım haklı bendim yani ama şikayet ettim bakalım kim suçlu buluncak ki eminim ben bulunurum diye tahmin ediyorum aama

lumia6200

Üye
    Konu Sahibi
sanma turbo sanma once sor yada kıvırma

TurboCall

TurboCall

Üye
videoyu videodan silicez heralde o kadsr kıt diiliz yardımcı olmaq isteyen gercekten bunu isteyen adam gibi yazar senin yaptıgını yapmaz hala konusma orda
Keşke seni tanısamda sokakta falan boyle tanışıyor olsak keşke yardımcı oldum sonuçta kıt değilim diyorsun ama fotoğraflardanda videonun izlendiğini bilmiyorsun koptum ya

capkino06

Üye
Fotoğraflarda gorunen videolardan denedi sandım ki bu oldukça doğal.
Ondan soneafda xbox videodan dene anlamındaonu yazdım haklı bendim yani ama şikayet ettim bakalım kim suçlu buluncak ki eminim ben bulunurum diye tahmin ediyorum aama

Fotoğraflarda video ne gezsin Windows Phone 8' de müzik+video birleşik fotoğraflar ayrıydı 8.1 de müzik ve videolarda ayrıldı.

TurboCall

TurboCall

Üye
Fotoğraflarda video ne gezsin Windows Phone 8' de müzik+video birleşik fotoğraflar ayrıydı 8.1 de müzik ve videolarda ayrıldı.

anlamadın o değil bak çekilen video fotoğraflarada geliyor farketmedinmi hiç ???

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Olayı büyütmeyin gençler gece gece keyfinize bakın

• Beğen
Tepkiler: TurboCall
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye

Mesajlar incelenmektedir.
Değerlendirmesi üst yönetimce yapılacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt