6 Kasim 2002 - 2007

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
6 Kasim 2002 - 2007

ouSahin

ouSahin

Üye
:kop::kop::kop::kop:

6 Kasım 6 gol :D:D:D süper bir maçtı ya :pro:

hatırlattıgın ve paylaştıgın için saolasın Van_hoijdonk

FENERBAHÇE 6 - 0 GALATASARAY

Maçtan ilginç estantaneler:D

TURKISH POWER

Üye
Siz Kavga Felan Mi Istiyonuz :@:@:@:@:@:@

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Siz Kavga Felan Mi Istiyonuz :@:@:@:@:@:@

Nedir şimdi bu çekememezlik?

Bugün 6 kasım ve her sene yapılan şeyler bunlar. FB TV'de maçı verecekler vs vs. Sende aç 7-0'ı golleriyle yazılarıyla, varsa videosuyla... Ama hangi günse o gün aç kutla bugün değil ;)

TURKISH POWER

Üye
ne bu dalga gecer gibi koyuyosunuz:nono:
ortamı gerıyosunuz

worldcild

Üye
berbat bı gundu bi gs olarak ogun okula gitmemeiştim..ama unuttum hatırlattıgın için tsk etmıyorum:)

TURKISH POWER

Üye
nıe tesekkır edıyosun ya....dalga gecıolar:nono:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ne bu dalga gecer gibi koyuyosunuz:nono:
ortamı gerıyosunuz

Eğer siz burada kavga mı istiyorsanız yazarak ortamı geriyorsanız bu sorunun cevabı sizde saklı. 6 Kasım fenerbahçe için önemli bir gündür bırakında fenerliler kendi arasında mesajlarıyla eğlenceleriyle zaman geçirsin.

Dalga geçer gibi konuşuyorsunuz demişsiniz dalga geçmiyoruz sadece olanları yazıyoruz 6 Kasımda. ;)

TURKISH POWER

Üye
nedense butun gs'liler kayboldu:nono:

Quattro

Quattro

Üye
Unutulacak bir gün değil asla unutmam. Tarihi fark valla 6-0 hatta ondan sonra gs harflerinin şekli değişti 6s olmuştu.:ehe

kurt bey

kurt bey

Üye
nedense butun gs'liler kayboldu:nono:

arkdaşım bizlerin (galatasaray taraftarları) sevincek okadar çok başarısı varki hergünümüz ayrı bi destan. fenerlilerinse sevinecek hatırlayacak bi kaç başarıları var bence konuya girip bu mesajları atmana gerek yok. sevinsinler her yıl dönümdede haklı olarak hatırlatıp kutluyolar. büyük başarıydı gerçekden ve unutlması mümkün değil. eminimki hoijdonk art niyetli olarak açmadı konuyu.

unutmaki gerçekleri tarih yazar tarihide galatasaray. inanmayan varsa futbol bölümünde açtığım galatasaray tarihi serisini incelsin (5 bölüm). :oke:

iyi forumlar ve sakin ol turkish power. bizimde hatırlatacak çok başarımız var.

worldcild

Üye
nıe tesekkır edıyosun ya....dalga gecıolar:nono:
tsk etmedım dostum..tsk etmıyorum dedım..ya dalga gecseler bile en buyuk hakları..sende bu kadar takma fb yense gs yense cebıne giren cıkanmı var????bnde cok fanatiğim ama eskısı kadar deil..cunku bu yusden cok kalpler kırdım...sende sakın ol bırak sewınsınler onlar bı 6-0 lık galıbıyetle..sen in övünceğin ıkı tane aslanlar gibi kupa var muzende...onlar ugrassınlar mazıyle falan turkıye ligiyle sen dert etme sakın...önümüzdeki derbide nede olsa grüşcez rahat ol

TURKISH POWER

Üye
Dediğim gibi tarih öle değil BÖLE YAZILIR GALATASARAY-7 FENERBAHÇE-0:oke:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Dediğim gibi tarih öle değil BÖLE YAZILIR GALATASARAY-7 FENERBAHÇE-0:oke:

Videosunu versene merak ettim nasıl yemişiz o golleri??? :agla

Ama sen istiyorsan yukarı da var bakabilirsin. Ben istiyorum yardım et nolur merak ediyorum ne kadar salakmışız görmek istiyorum :agla

TURKISH POWER

Üye
hahaha cok komıksın..........cevabımı bılıyosun tabiki
1911 yılında ne kamera nede bilgisayar vardı...ama tarihte yaşanan gerçek bi olaydırr...
eger istediğin cevap buysa <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

worldcild

Üye
yaww bırakın su tartısmaları...van cım kusura bakma ama sende google a arat bakalım 2000 uefa şampiyonu die.süperini sölemıom zaten yanında cıkar:)...bilmem anlatabildimmi... link wereyimmi istersen:D:D:D:Dsaka yapıom yaa...keske fenerde kazansa o kupalardan birini...ama keskelerle yasayacagıma belkılerle hayal kurmayı tercih ederim diye bi söz var bilirmisin sizde belkılerle bi hayale dalın bakalım kardesim...ii forumlar

TURKISH POWER

Üye
yaww bırakın su tartısmaları...van cım kusura bakma ama sende google a arat bakalım 2000 uefa şampiyonu die.süperini sölemıom zaten yanında cıkar:)...bilmem anlatabildimmi... link wereyimmi istersen:D:D:D:Dsaka yapıom yaa...keske fenerde kazansa o kupalardan birini...ama keskelerle yasayacagıma belkılerle hayal kurmayı tercih ederim diye bi söz var bilirmisin sizde belkılerle bi hayale dalın bakalım kardesim...ii forumlar
İŞTE CEVAP BUDUR...:oke:

Quattro

Quattro

Üye
Konuyu saptırmaya çalışmayayın bu konu 6 kasım fenerbahçenin 6s yi 6-0 yenmesinin yıldönümü. Ama unutamadığım spiker laflarından biride ercan tanerin - Hakeme bakıyorum golü verdi sayın seyirciler, Ümit attıııı Ümit attııı 6 olduuuğğğ - :ehe:ehe VE maç sonunda röportaj yapan Serhat Akınında kameralara taraftarımız 3 istedi 4 attık, 5 istediler 6 attık, 7 istediler zaman yetmedi....:kop::kop:

worldcild

Üye
zaman yetseydi atarlardı emınım..cunku ogun gs berbat top oynamıstı fenerden bundan faydalanmöayı bildi ..ve bozuk plak gıobı calıp duruonuz işte..gs yi yenmek deil problem dostummacılın söle bi avrupaya doru falan görun bakalım neler yapmısız vede yapmıssınız..

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
Arkadaşlar bırakın Fenerbahçeli arkadaşlar eğlensin.6-0 demeyi biliyorlar tamam yendiniz tebrikler.Ama yenilgiyide kabullenmeniz lazım.Yok bana 7-0 ı göster yok bilmem ne yap.Görüntü olmazsa kabul etmem bilmem ne.O zamanlar görüntü olanağımı vardı?Görüntü yok diye kabul edilmiyorsa o zaman o tarihte oynanan hiçbir maçı ve şampiyonluğuda saymayalım.Lütfen objektif olalım.İyi forumlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt