Telefon Tavsiyesi 5s almak yerine 6'nın çıkmasını beklemek doğru mudur?

Sponsorlu Bağlantılar

weesel

weesel

Üye
    Konu Sahibi
5s almak yerine 6'nın çıkmasını beklemek doğru mudur?
Arkadaşlar ben size derdimi kısaca şöyle anlatayım, yeni piyasaya sürüldüğü dönemde Galaxy S3 almıştım daha doğrusu hediyeydi, o zamandan beri de bu cihazı kullanmaktayım. Ama bi süredir değiştirmeyi düşünüyorum ve kesinlikle tekrar Android bi cihaz kullanma yanlısı değilim. Bayadır aklımdan Iphone 5s geçiyor ama Iphone 6 çıkacağı için beklemem mi daha uygundur yoksa gerek yok mudur, ne dersiniz?

NEXUS

NEXUS

Üye
Kesinlikle iPhone 6'yı bekle :oke:

• Beğen
Tepkiler: ozakin70
Siycey

Siycey

Üye
S3 kullanılmayacak cihaz değil.Yani eğer iphone 5s almaktansa iphone 6 almak çok daha iyi bu da demek oluyor ki iphone 6 çıkana kadar s3 kullanılır. :)

• Beğen
Tepkiler: Serhan
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
İphone 6 İphone 5s boyutunda gelmeyecek ona göre. :oke:

• Beğen
Tepkiler: Siycey ve .NeXuS.
oznkrts

oznkrts

Üye
Aslında applenin s modelleri hep daha iyidir ama bende 6 yı bekliyorum

Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
Ben 6 yı beklemicem 5s alıcam ekran dan başka fark yok sanırım

weesel

weesel

Üye
    Konu Sahibi
Ben de yeniliklerine ve kalitesine güvendiğim için Iphone 6'yı beklemeyi düşündüm o zamana kadar S3 kullanırım dedim ama bi yakınım s modellerinin daha iyi olduğunu ve Iphone 6 alsam 6s çıktığında onu almak isteyeceğimi, daha zamanın çok olduğunu ve şimdilik 5s alsam ilerde 6s çıktığında istersem değiştirebileceğimi söylemişti. Ben de kararsız kaldım açıkçası :)

oznkrts

oznkrts

Üye
Ben de yeniliklerine ve kalitesine güvendiğim için Iphone 6'yı beklemeyi düşündüm o zamana kadar S3 kullanırım dedim ama bi yakınım s modellerinin daha iyi olduğunu ve Iphone 6 alsam 6s çıktığında onu almak isteyeceğimi, daha zamanın çok olduğunu ve şimdilik 5s alsam ilerde 6s çıktığında istersem değiştirebileceğimi söylemişti. Ben de kararsız kaldım açıkçası :)
6 al 7s i bekle :P

• Beğen
Tepkiler: Serhan ve .NeXuS.
Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Kesinlikle yeni çıkacak modeli bekle.

oznkrts

oznkrts

Üye
Kesinlikle yeni çıkacak modeli bekle kesinlikle fiyatın inmesini bekle bi elma yiyemedik :P

Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
Hahaaaha çok mantıklı :D

Kardeş sanırım sen 5s alsan da 6'ya baktığında çok büyük bi performans farkı görmezsin özellikleri daha iyi olsa bile çok rahatsız etmez bi ekran kendini belli eder falan demek istemistin :)
Tam içimi okumuşsun :)

bugracivcik

Üye
Arkadaşlar ben size derdimi kısaca şöyle anlatayım, yeni piyasaya sürüldüğü dönemde Galaxy S3 almıştım daha doğrusu hediyeydi, o zamandan beri de bu cihazı kullanmaktayım. Ama bi süredir değiştirmeyi düşünüyorum ve kesinlikle tekrar Android bi cihaz kullanma yanlısı değilim. Bayadır aklımdan Iphone 5s geçiyor ama Iphone 6 çıkacağı için beklemem mi daha uygundur yoksa gerek yok mudur, ne dersiniz?

Kardeşim biraz konu dışı olucak ama :) s3 un satılık mı

Nokia Lumia 1020 ile gönderildi.

weesel

weesel

Üye
    Konu Sahibi
Kesinlikle yeni çıkacak modeli bekle kesinlikle fiyatın inmesini bekle bi elma yiyemedik :P
Iphone 6 çıktığında 5s'in fiyatında çok büyük miktarda düşüş olacağını zannetmem ama bilemem tabi :) olsa keşke :D
Tam içimi okumuşsun :)
Benim tanıdıklar falan da öyle düşünüyo ordan bildim :)
Kardeşim biraz konu dışı olucak ama :) s3 un satılık mı

Nokia Lumia 1020 ile gönderildi.
Yok kardeşim, değil :)

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.
ilo53

ilo53

Üye
İphone 6çıkıcak ucuk bir fiyatla 2ayda fiyat normale anca döner bence iphone 5 yada 5s al arada pek bir fark yok değişim cihazi bulmaya bak bence.Sonradan işini görmüyorsa 6alırsın

apex2121

apex2121

Üye
İphone 6 nın çıkmasına 5 6 ay var ilk çıktığı gibi fahiş fiyatlardan sunulur fiyatların oturması yılbaşını bulur param ve sabrım var diyorsan bekle bence :)

Artles

Artles

Üye
Minimum aralıkta eline geçer. Bekleme boşuna al gitsin

Üst Alt