5800'da wlan ile internete bağlana bilen kişiler gelebilir mi ?

• 21 Ekim 2010
  • 1487 Okunma
  • 9 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar ben bugün bi kafede güçlü bir koduz ttnet wifi buldum ama 5800ım ile giremedim çok sinirlenmiştim gerçekten girenler nasıl girdiklerini anlatabilirler mi ?

Yazan: fb_ugur07
  2. eğer şifresiz ise ki kesin şifresiz ttnet wifi servisi çoğu a.v.m. ve diğer noktalarda ücretsiz ve şifresizdir sorun olmaz
    telefondan ayarlara gir ordan bağlantı ayarlarına ordanda wireless sekmesine gireceksin
    telefon otomatik olarak tarama yapar ve çevredeki tüm wireless sinyallerini bulur şifresiz olanan her hangi birinin üzerine işaretleyip seçeneklerden bağlan yap önce bağlanır ardından internet bağlantısını test eder ve bağlandığında anlarsın
    ardından da internetten dilediğince gezinirsin...
    bu kadar

3. yaptım onların hepsini, bağlandı yazıyodu ama bir siteye girerken güvenlikle ilgili bir hata veriyordu.

4. kardeş o zaman o sitenin kendinde bir sorun vardır

5. google, twitter, youtube, maxicep ve normal facebook u denemiştim

6. bn suan cepten wifi ile yazıyom XD

7. peki bulduğun her şifresiz ağdan istediğin siteye bağlanabiliyomusun ?

8. Kardesim bu TTNET Wifi olayı sadece Wirofon kullananlar içindir. Baska hicbir siteye giremezsin ttnetin sitesi dısında TTNET WİFİ adıyla wifiden...

9. ttnet wifi paralı bir servis ttnet wifi bazı üyelere sınırsızlara galiba ayda 300 dk mı ne internet veriyor bağlansan bile kullanıcı adı şifre istiyor modeme girdiğinden die bilişyroum

10. Haaa.. E benim ttnete üyeliğim sınırsız....girebilirmiyim herhangi bir wifiye??....ayrıca şu anda telefonumdan başka bir kodunu bildiğim ağa bağlandım...yani sanırım kendi evimdeki modemde felan bir sorun var..telefon sağlam :D

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/11/2018 - 17:06