5800 Xm v60.0.3 Orjinal Dosyaları "Black"Blue"Red"Navi".No Rapid..Direk İndirme...

Sponsorlu Bağlantılar

babahubaba

Üye
kardeşim teşekkürler yaptım oldu bir sıkıntı yok emeğine sağlık

PureFood

PureFood

Üye
şimdi benim tel black versiyon, mavi ya da kırmızı indirsem ne olur ? merak ettim arıza çıkar mı.

esokmen

esokmen

Üye
eline sağlık kardeşim. Allah razı olsun.

cemal1905

cemal1905

Üye
ben burdan dosyaları indirip tck nın jaf anlatımıyla yüklemeye çalştm bişeyler yükledi en sonda hata verdi tel bi süre açılmayınca bataryayı çıkardım taktım tel çalıştı bu nasıl oluyor açılmayan sürede galiba hard format atıyodu ama şimdi sorunsuz kullanıyorum şimdi benim tel ilk versiyonu gibi orjinalmi

pissed26

pissed26

Üye
şimdi benim tel black versiyon, mavi ya da kırmızı indirsem ne olur ? merak ettim arıza çıkar mı.
hayır çıkarmaz ama orjınalini yükle diğer renklerin zaten tema versiyonları var onları kurup istediğin renge geçebilirsin

tarikkeriman

Üye
:tşk: jafla yükledim . çalıştı. .

bycaron

Üye
Şimdi bu navi tam olarak ne oluyor ? ofw lerden farkı nedir ? ve 2. olarak bu vermiş olduğunuz navileri bildiğimiz flash lama yöntemi ile yapıcaz değil mi ? ama şu anda en önemlisi navi nedem ? ofw ilere aralarındakı fark gibi yani

fnldstntn

Üye
    Konu Sahibi
Şimdi bu navi tam olarak ne oluyor ? ofw lerden farkı nedir ? ve 2. olarak bu vermiş olduğunuz navileri bildiğimiz flash lama yöntemi ile yapıcaz değil mi ? ama şu anda en önemlisi navi nedem ? ofw ilere aralarındakı fark gibi yani

Nevi 5800 navigasyon versiyonu...Çok bilinmeyen bi versiyon...Evet bunlarda bildiğimiz yüntemle flashlanıyor...5800 ilk sürümlerinde navigasyon yoktu ve navigasyonlu sürümler ayrı satılırdı bu başka modellerde de vardı fakat artık böyle bir ayrım yapmıyor nokia...

ozkan1979

ozkan1979

Üye
çok yaralı bir konu emegine saglık

tunahanx55

tunahanx55

Üye
kardeş JAF programıyla atılıyomu bu cfw telefona

Dj_ShArK_001

Dj_ShArK_001

Üye
Ssssssssssssssssüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüpppppppppppppppppppppeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrsssssssssssssssssssssiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn reis

hikmet366

hikmet366

Üye
teşekkürler.

MRT C.

MRT C.

Üye
bence bu üst konu olmalı konuuyu açan allah razı olsun

tanimazsinki

tanimazsinki

Üye
senın sayende telefonum duzeldı emegıne saglık

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
navirim tamamen kapandı deyilmi

EmReRoĞlU

Üye
Saol kardeş sayende yeniden telefon sound wawes :D özlemişim be :D

secenramazan

Üye

Red

HAY SİZDEN VE SENDEN ALLAH RAZI OLSUN YA SAATLERDİR ARIYORUM GELDİK 2014 E HEP LİNKLER ÖLMÜŞ BULAMAMIŞTIM AMA BU SAĞLAM ŞÜKÜR ATTIM HALLETTİM.EYVALLAH TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM.
BASKA YAPACAKLARA TAVSİYE. JAF İLE ATILIYOR VE BEN JAF İLE ATTIM. (HATA VERENLER İÇİN) AYARLARI YAPTIKTAN SONRA TELEFON KAPALI İKEN BAĞLIYORUZ VE HERŞEY BİTTİKTEN SONRA EN SON FLASHA BASIYORUZ VE TELEFONUN AÇMA TUŞUNA BİR KEZ BASIP ÇEKİYORUZ YÜKLEMEYE GEÇİYOR. USB HATASI VERİRSE DE BASKA USB YE TAKIP DENEYİN. SAYGILAR.JAF LA YÜKLEME DE FARKLI KONULARDA MEVCUT.

[/quote]

kven

Üye
çalışıyo demiben tel v60 sunrise kuracam beğenmezsem bunlar çalışır kursam demi bi debenimki kırmızı ben mavi kursam sorun olur mu

Üst Alt