5800,x6,c6,n8 temalari hazirlanir. istenilen sekilde.

Sponsorlu Bağlantılar

oructurkay

Üye
kardeş banada x6 ya göre gsli bi tema yapabilirmisin resimleri sen belirle ama gs arması olsun bekleme ve menü fotoları farklı olsun sarı ve kırmazı renkler hakim olsun farklı renk olmazzsa sevinirim (beyaz ve siyah gibi)

evrensel_boy

evrensel_boy

Üye
bende x6 var bende ev ekranının N8/C6 gibi olmasını sağlayan bir eklenti, tema, arayüz herneyse artık ondan arıyorum bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

Türe

Türe

Üye
kardeş banada x6 için bjk li tema pls

Del Rey

Del Rey

Üye
Bu temaları Ownskin ile mi hazırlıyorsunuz, yoksa Carbide.u ile mi yoksa Carbide.c++ ile mi?

Cixor

Üye
beşiktaş teması yapabilirmisin resimler farketmez

ea55trwof

ea55trwof

Üye
samsunspor teması yapabilirmisin?

mmom

Üye
buradaki 5800 için lütfen veya ı phone gibi olsun.my phone gibi :DDDDDDD

merocan549

merocan549

Üye
Kardeş Bna 5800 ın Orjinal Siyah Kırmızı Mavi Temaları Lazım Bunları Varsa Atarsan Çok Makbule Gçer Şimdiden Kolay Gelsin Saol

Joker.

Joker.

Üye
nasıl yapıyorsun şunu bi anlat

Dj_ShArK_001

Dj_ShArK_001

Üye
iArtDemr Black [lite] - S60V5 5800 kücük boyutlu tema yaparsan sevinirim şimdiden teşekür ama fon siyah veya benzer resimler olsun

zubak

Üye
Selamlar çok istek var vaktin olurmu bilmiyorum ancak 5800 için tamamen şeffaf ve Nokia Evolve temasındaki simgeleri kullanan bir tema arıyorum. yapabilirsen sevinirim

Joker.

Joker.

Üye
Yha yazmayın boşuna adam konuyu açalk 2 sene olmuş

umutum_1991

Üye
bana bi tane 5800 mavi renkli sound waves teması yaparmısın kardeş acıll lazımda

sherpasherpa

sherpasherpa

Üye
Symbian 3 nokıa x7 temasını hıcbıyerını degıstırmeden s60v5 e uyumlu hale getırılmesı mumkunmudur.lınkıde vereyım yapan bırısı olursa cok sevınırım tesekkurler

kenan1939

Üye
n97 için klasık siyah belle teması yapabilrmisin bide widgetler seffaf olursa seinirim

K kartall

Üye
fenerbahçe temasi yapabilrmisın widgetli zahmet olmasa

hikmet366

hikmet366

Üye
galatasaray teması yaparmısın 5800

Üst Alt