Telefon Tavsiyesi 5800 - x6 8gb ??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
orhiorhiorhi

orhiorhiorhi

Üye
    Konu Sahibi
5800 - x6 8gb ??
hangisi ?? ve x6 8gb ile x6 16 gb nin hafızadan başka farkı var mı?

MyDownLoaD

MyDownLoaD

Üye
olmazmı x6 kapasitive touch screen yani parmağınla biraz dokun algılar 5800 a abanman gerekir bazı yerlerde insanı deli ediyor başka fark istersen x6da ses çipi olarak hi-fi takılması basları inanılmaz gürlükte ve sesi bozmadan çıkarıyor. x6 5.mp 5800 3.2 5800 480 tl x6 8gb 525 tl aradaki farka değer !

orhiorhiorhi

orhiorhiorhi

Üye
    Konu Sahibi
çok saol zaten 5800 dan soğudum artık x6 8gb alıcam ama x6 8gb ile x6 16 gb arasındaki farkalrı öğrenmek istiyorum

futbol123

futbol123

Üye
arada bir fark yok hafıza farkı var o kadar biri 8 diğeri 16 gb 32gb olanı bile var

FenerbahceMKA

FenerbahceMKA

Üye
ama telefonun kendi hafızası arttıkça fiyatta artıyor 32g.bayt'ı eskişehir nokia clup avm de 855 lira

YumukluSucurta

YumukluSucurta

Üye
X6 8B tavsiye ederim 5800 aldığım zaman X6 8GB türkiyeye daha gelmemişti gelseydi onu alıcaktım aynı fiyata

orhiorhiorhi

orhiorhiorhi

Üye
    Konu Sahibi
sadece hafıza farkı varsa 8gb alıcam çünkü 4gb hafıza kartı bana artıyor bile çok teşekkür ederim yorum yapanlara ayrıca çift led flaşlı carl zeiss 5mp kamera ve kapasitif dokunmatik olayı çok iyi 5800 dan çoğunlukla üstün bu telefon şimdi nokia shoplardan mı alayım mediamartkt teknosa ankarada hepsinden fazla fazla var nereden almalıyım ? önerilerinizi bekliyorum.. 5800 xm nin hoparlor sesi gayet kaliteli ve fazla geldi dışarıyave kulaklığa veerilen ses olarak x6 ile 5800 ı karşılaştırabilecek birisi var mı?

MyDownLoaD

MyDownLoaD

Üye
nokia shop daha iyi olur ama fiyat farkı olabilirir media markt biraz daha ucuzdur.x6yı bilmiyorum ama 5800ın kulaklık sesi berbat

orhiorhiorhi

orhiorhiorhi

Üye
    Konu Sahibi
mediamarkt ta gormedim hic inş. bulurum yaa çok istiyorum 5800 kullandım komşunun vardı yan taraftan bizim modemi buldu 5800 ı bile çok severek kullanırım gibi geliyo ki x6 nın daha ustun ozellikleri var kullanan alan felan yok mu hiç ???

haruss

Üye
X6 8 gb çıktımı ya ben ankarada oturuyorum 5 telci gezdım daha cıkmadı dedıler cıksa bende alcam valla 5800 480 tl verceme 550ye onu alrm arklar yardm

orhiorhiorhi

orhiorhiorhi

Üye
    Konu Sahibi
ya telefonculardan hiç alışveriş yapmadım ne kadar guvenlidir?

haruss

Üye
bence en güvelli satış telefoncularda 2 yıl kvk garanti verio ztn bende hiç alışveriş yerlernden güvenmıorm

su x6 8gb ankarada kı telcılerde yok ya nerde bulablrm xD

--------------- Ekleme ---------------

5800 480 tl dıolar ikisnden birini alcam ama x6 8gb bulamadım bi türlü bulsam alcam 550 tl int fiatı ama güvenemıorm garantisi var mı ?

Zegen

Zegen

Üye
x6 16gb de olan kasa açıklığı vb vb sorunlar 8gb de yok :oke:

haruss

Üye
8 gb çıkmamış daha yaw

Zegen

Zegen

Üye
Bazı yerlerde var diye biliyorum:allalla:

kokpit774

kokpit774

Üye
Benim Bir Arkadaşımda Var x6 O Kullanıyor Hatta Telefon Eskimiş Bile :d:

haruss

Üye
x6 8gb çıkmadı daha ya arkadaslar grey garantili var onada güvenilmez herhalde ?

kaptannova

Üye
olmazmı x6 kapasitive touch screen yani parmağınla biraz dokun algılar 5800 a abanman gerekir bazı yerlerde insanı deli ediyor başka fark istersen x6da ses çipi olarak hi-fi takılması basları inanılmaz gürlükte ve sesi bozmadan çıkarıyor. x6 5.mp 5800 3.2 5800 480 tl x6 8gb 525 tl aradaki farka değer !

arkadaşım 5800 kullanmadan yorum yapma... 5800 dokunmatiği gayet harika.... hele benim gibi trident w-t3 kullanmış biri isen bu telin dokunmatiği müthiş... hea x6 yı kötülemek değil amacım.... sadece arkadaşa cevap vermek istedim....

5800 eline alıp detaylı olarak kullanmayanlar hakkında yorum yapmasın !!!!

orhiorhiorhi

orhiorhiorhi

Üye
    Konu Sahibi
wave 525 kafama takıldı ya multitouch bluetooth 3 yeni işletim sistemi ama dokunmatiği wave 8500 kadar hassas mı acaba bu tel. in hem flaşı yok hemde 3g si almışken tam özellikli olsun istiyorum ya 5800 mı alsam butun forumlar 5800 la dolu her soruya cevap var birsuru uygulama bi yardım edin de kalkalım şu işin altından :D

orhiorhiorhi

orhiorhiorhi

Üye
    Konu Sahibi
güncell........

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt