5800 Winxp Kurmak?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
baho2005

baho2005

Üye
    Konu Sahibi
5800 Winxp Kurmak?
10.7.2006 -

Windows XP Professional Sistem Gereksinimleri

Microsoft® Windows® XP Professional’ı kullanabilmeniz için aşağıdakiler gereklidir:

• 300 MHz veya üstü işlemciye sahip PC önerilmektedir; minimum 233 MHz gereklidir (tek veya çift işlemcili sistem);* Intel Pentium/Celeron ailesi veya AMD K6/Athlon/Duron ailesi veya uyumlu işlemci önerilmektedir • 128 MB veya üstü RAM önerilmektedir (minimum 64MB desteklenmektedir; performans düşebilir ve bazı özellikler kullanılmayabilir)
  • 1.5 GB kullanılabilir sabit disk alanı*
Evet arkadaslar xp bunları istiyor Peki Bizim Elimizde Ne var..

5800 xpmusic PDA Donanım Özellikleri

İşlemci ARM 11
İşlemci hızı 369 MHz
RAM 128 MB ROM 256 MB 2081

Teknik olarak bizim telefonumuza xp kurmamıza engel nedir acaba
Fikir birliği yapıp bu işe bir çözüm bulmaya çalısalım..:oke:

5800 xpmusic telefonlarına win 98 kurulduğunu herkes analatır ve paylasır Burda eksık olan anlatım şu durki oda hade HAYIRLI olsun Win98 yükledik ama tekrar nasıl telefonumuzu ESKİ İŞLETİM sistemine yane SİMBİAN sisteme çevireceğiz......:bilmm
Yorumlar VE Fikirlerinizle Paylaşıma destek verirseniz çok sevinirim Ben Topladığım BİLGİLERİN hepsini paylaşacağım burda.....

Perfect!

Üye
xp kullananda var görmüştm ama şu varki windows kurmak telefonu kullanmamıza engel o yüzden symbian güzel yada win mobile kurulabılirse belki

UmTßrkY

UmTßrkY

Üye
symbian daha iyi :D

YsF_90

YsF_90

Üye
win98 kurduğun zaman symbian ortadan kalkmıyor ki zaten üzerine kurmuş oluyorsun. silince zaten symbian kullanmaya devam ediyorsun. ayrıca ben win98 yükledim çok ağır çalışıyor ki xp nasıl çalışır bilemem. herşeyin orjinali güzeldir symbianı güzelleştirmeye çalış programlarla daha güzel olur. ama elbette windows mobile kurulabilirse neden olmasın? güzel olur

SilentOne

SilentOne

Üye
herşein orjinali güzel

umutgidik

umutgidik

Üye
ne var nokia birde windows mobile firmware çıkarsa. mesela V70 gibi (v60ı daha görmeden) :):aha:

OğuzcanAbi

Üye
telefon olmakdan çıkıo alet ne işe yarar ki

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Kurmanıza En Büyük Engel İşlemci Mimarisidir.
Çalışma Prensibi.

detaay

detaay

Üye
nasıl kurdun anlatta bende kurcam ?

KRALCEZ46

KRALCEZ46

Üye
bence hiç kurmayın daha beter telefonu hantallaştırır.

xxdama

xxdama

Üye
işlemci hızı 369 mhz değil 434 mhz dir. Lütfen düzeltelim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...