Samsung GT_S3353 Wi-Fi Bağlanma Sorunu


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

efocan44

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle merhabalar..
Bu konuyu daha önce açan başka kişiler olmuş olabilir ama internet araştırmalarından bir sonuç elde edemedim ve bizzat sormak istedim. Konuda belirttiğim gibi telefonum Samsung GT_S3353 ( Chat 335 ) tir. Telefonumda normal tarifeli şekilde internete girmek için gsm ayarlarını yaptım oldu. Fakat daha önemli olan wi-fi yi çözemedim. Telefonda uygulamalar ardından wi-fi giriyorum evdeki kendi modemime şifre yazıp giriyorum. Bağlanıyor.. yazıyor sonra kendiliğinden kapanıyor ve ekrana hiçbir şey gelmiyor. Bağlanamadı hatası bile. İnternetten araştırarak bağlanacağım modem için ip dns değişiklikleri yaptım ama hala aynı, bir hata bile gelmiyor ve bağlanmıyor. Modem korumam WPA2-PSK başkaları bağlanamasın diye. Bazı kişiler modemin güvenliğini WEP yapın felan demiş ama yapamam çünkü internetim sınırlı başkalarıda girer. Bu sorunumu çözebilecek bir kardeşim varsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim. Cevaplarınızı bekliyorum..
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt