5800 Video Kayıt

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
    Konu Sahibi
5800 Video Kayıt
Arkadaşlar önceden böyle bir problemim yoktu ama şimdi video alırken normal video alıyor ama izlerken takılmalar oluyor telefona yeni hard format attım sebebi ne olabilir Arkadaşlar .

- - - Eklendi - - -

Bu arada Sadece birkaç program yüklü

ecel54

ecel54

Üye
bende de öyle sorunlar oluyordu hafıza katına pc den format atttım ( hızlı biçimlendir seçeneği olmadan ) düzeldi.

TransformerS34

Üye
hafıza kartını biçimlendirmek sorununuzu çözer..

ecel54

ecel54

Üye
bir defrag programıyla hafıza kartını birleştirmekte sorunu çözebilir

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
    Konu Sahibi
Hafıza Kartı biçimli

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
yeniden flashla telefonu

goktas19

goktas19

Üye
bu hatanın sorunu büyük ihtimal güçlü virüslerden dolayı dedikleri gibi hard format ardından bi kere hafıza kartı formatında birşeycik kalmaz

ecel54

ecel54

Üye
bu hatanın sorunu büyük ihtimal güçlü virüslerden dolayı dedikleri gibi hard format ardından bi kere hafıza kartı formatında birşeycik kalmaz

virüsmü :hmmm symbian'da virüsmü var :D

goktas19

goktas19

Üye

virüsmü :hmmm symbian'da virüsmü var :D
Benim arkadaşımın telefonuna bir virüs bulaştı hafıza kartı normal hafızadaki hiçbir dosyaya erişemiyordu 2.5gb müzik bir kaç film bunun gibi hepsinin üzerine tıkladığında dosya türü desteklenmiyor hatası bu ki işin başı buna benzer çok virüs var

ecel54

ecel54

Üye
Benim arkadaşımın telefonuna bir virüs bulaştı hafıza kartı normal hafızadaki hiçbir dosyaya erişemiyordu 2.5gb müzik bir kaç film bunun gibi hepsinin üzerine tıkladığında dosya türü desteklenmiyor hatası bu ki işin başı buna benzer çok virüs var

bence o virüs ya bilgisayardan hafıza kartına bulaşmış yada hafıza kartında sorun varmış :D

HakaN-06

HakaN-06

Üye
Dostum hafıza kartının ömrü tükenmiş anlayacağın. Sen genede kullandığın yazılımı bi değiştir hard format at kartı biçimlendir her şeyi dene

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Dostum pc varsa evde telefona önce yedek al.
Menü : araçlar : dosya yöneticisi : Yedekle >
Seçenekler : Yedekleme türü. mesaj rehber
Seçenekler yedeği oluştur.
Pc ye usb kablo ile depolama modunda bağlan.
Pc den gizli ve sistem dosyalarını görünür yap ve hafıza kartından backup cities müzik video fotoğraf ve kurulum install dosyalarını pc ye taşı.
Bilgisayarım > hafıza kartının sürücü adına sağ tıkla (örnek e sürücüsü gibi) biçimlendir sekmesine git. Açılan pencereden hızlı biçimlendir onay tikini kaldır. Ve hafıza kartını formatla. Format bitince telefonu kapat ve telefonuna hard format çek.
Gerisini biliyorsun yedeği yükleme dosyalarını karta taşıma gibi.

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
    Konu Sahibi
Hafıza kartını bilgisayar görmüyor

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
    Konu Sahibi
Yok öyle değil bilgisayarda Hafıza kartı girişi var takıyorum tanımıyor tanıması için FAT32 formatına çevirmem lazım ama Pc tanımıyor

Silinen Üye 511859

Silinen Üye 511859

Kapalı Hesap
Hard format + Kartı biçimlendir. Sorun düzelir.

ecel54

ecel54

Üye
şuan ne formatında :D

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Yok öyle değil bilgisayarda Hafıza kartı girişi var takıyorum tanımıyor tanıması için FAT32 formatına çevirmem lazım ama Pc tanımıyor

belki yuva bozuk olabilir. Usb kablosu ile bağlamayı dene bence.

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
    Konu Sahibi
Şuan için sorun yok

- - - Eklendi - - -

Oldu kendi düzeldi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt