5800 ve N97 Dokunmatik Ekranının Hassaslığını %90'a Kadar Arttıran Muhteşem Program

Sponsorlu Bağlantılar

CoDeYs

CoDeYs

Üye
    Konu Sahibi
5800 ve N97 Dokunmatik Ekranının Hassaslığını %90'a Kadar Arttıran Muhteşem Program
2 ANLATIM VARDIR HERİKİİSDE DOGRUDUR VE YAPAMAYAN BİRİSİ OLDUGU ZAMAN SORUNU BENIM VERDİGİM PROGRAMLARDA DEGİL KENDİ TELEFONUNDANDA OLABALIR LÜTFEN DİKKATLİ YAPMANIZI RİCA EDIYORUM....

1: ANLATIM

TouchComicV1.5.sis YUKLEYIN TouchComicV1.5.py NOT DEFTERINE KAYDEDIN Python PROGRAMIDA YUKLU OLMALI TELEFONUNUZDA...PROGRAM HATA VERIR AMA ALDIRMAYIN PROGRAMI SADECE YUKLEYIN VE SONUCA BAKINBEN ACIKCA BUYUK BI FARK GORDUM PROGRAM ISE YARIYORMSJ YAZARKEN INANILMAZ DERECEDE RAHATLADI TELEFONASAGIDAKI LINKTEN DEDIGIM PROGRAMLARI INDIRIN..YANLARINDA N97 YAZIYOR 5800'DA DA CALISIYOR YANILTMASIN SIZI
TouchComicV1.5 s60v5 Dokunmatiği hassaslaştıran program!!

2:ANLATIM

bideilk once pyton u kurun ksinlikle sonra TouchComicV1.5 six dosayasını kurun ve ve pyotunu açın açtiginizdada tel yada hafıza kartında nereye kurduysanız orda pyoton klsaru çıkacaktır orayada TouchComicV1.5.py dosyasını atın sonra (benim kendi fikrim teli rahatlatmak adına bi yenıden başlatma )sonra x-plore ile o dosyayı sistemle aç yapcaksınız sonra not defterinde yazılar açılcak seçenekler>Kaydet yapcaksınız. olay budur sonra teli ensonda yıne kapatıp açın farkı görün ....... kolay gelsin

saolsun bir tane arkadaş benim bulamadıgımı o verdi çok teşekür ederim
TouchComicV1.5.py DOSYASIDA ALTAKI EKLENTİDEDİR
LÜTFEN SONUCLAR HAKKINDA YORUMLARINIZI EKSIK ETMEYIN

bir teşeküre basmak okadar zor olmasa gerek lütfen emege saygı :):):) indirmeden önce teşekkür butonuna basın :)

pyton' telefonunaza uygun indirmek için burdan indirin arkadaşalar Symbian v9.4 Serisi Python Uygulamaları

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: TheLordofDarkness, zambirik, beyzi99 ve 119 diğerleri

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
paylaşım için :tşk:

CoDeYs

CoDeYs

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim abi :)

denhal2007

Üye
teşekkürler ama ben bundan bir şey anlamadım,daha fazla detay verirmisin lufen.

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
Teşekkürler

onuraslan

onuraslan

Üye
oldumu olmadımı :hmmm ona göre indireliM

sert_seri

Üye
not defterine nasıl kaydedeceğiz ?...

blue2112

blue2112

Üye
arkadaşım yapacağımız işlemleri sırası ile anlatırsan bize yardımcı olmuş olursun..nasıl not defterine kaydedecez ??

TaZZzZ

TaZZzZ

Üye
ewt bende not derteri işinde takıldım...:(

etiyen

etiyen

Üye
paylaşım için :tşk: :maxicep:

xCHIVALR0US

xCHIVALR0US

Üye
Teşekkür edenler yapmış heralde onlar söyleyebilir not defteri olayını.

madalimert

madalimert

Üye
arkadaş sadece sis dosyasını vermiş.py uzantılı dosyayı vermesi gerekir.o dosyayı tel hafızasındaki python klasörüne atcaksınız sonra x-plore ile o dosyayı sistemle aç yapcaksınız sonra not defterinde yazılar açılcak seçenekler>Kaydet yapcaksınız...Ama tek sorun py uzantılı dosya verilmemiş!!!

rockdays56

Üye
%100 yalan uygulama denendi

• Beğen
Tepkiler: tug-rul
hunkar159

hunkar159

Üye
peki enerji tüketimi nasil batarya daha cabuk bitiyor mu?

djkeles

djkeles

Üye
:oke:

MKB1907

MKB1907

Üye
:hmmm

dedereis123

dedereis123

Üye
güzel paylaşım ama karışık biraz sağol yinede :D

alparslan han

Üye
sanki daha önce bu pro verilmişdi leblebitozu diye bi arkadaş vermişti yanlış hatırlamıyorsam

kilisli822

kilisli822

Üye
yapabilen warmı

AlpReis

AlpReis

Üye
teşekkürler

Üst Alt