5800 v60 çıktı !!!

• 16 Kasım 2010
  • 6622 Okunma
  • 31 Cevap

1. Evet arkadaslar yabancı bi siteyi googletranslate ile cevirerek size textleri yayımlıcam tabi ceviri oldugu için kelimeler %100 okunur değil ama süper özellikler var ben indirdim simdi yüklüyorum bakalım ne olacak :))
    Nokia 5800 XpressUniverse v 60.0.001​
    Nokia 5800 XpressUniverse v 60.0.001

< Resmi açmak için tıklayın >

buyrun link

Yazan: stk44
    cunson bunu beğendi.
  2. Bunu pc suite de ne zaman güncelleyeceğiz. Şu an böyle bir güncelleme gözükmüyor ?

3. Kardesim yavas insanların yuregini agzına getirecen bu yeni yazılım deil ozel yapılmıs bir fw konu acarken lutfen biraz dikkat et

osmanakan bunu beğendi.
  4. Yükleyemedim :D bırak milletin yüreği ağzına gelsin :D zatena 5800 alalı 2 ay oldu sogudum flash eksik ve multitooch gibi olan üstü bi özellik yok die... bugün samsung galaxy sordum 640 tl inmiş :D telefonu aldıgımda 2 ay once 1400 dü
    nokıdan sogudum sürekli ya radyo yapar anteni yok a televizyon yapar siyah beyaz oyle bi firma.. 4 4lük bir telefonu yok ama pişman deilim aldıgıma tek pişman oldugum konu çok kaba ve multitooch:))

5. ya lütfen şöyle şeyler yapmayınya Başlığa bakarmısın:nono:

6. Bunu topluluk içinde yapma. Linç ederler seni...

osmanakan bunu beğendi.
  7. Yav kardeşim heyecanlandım valla sallama şöyle şeyler :D :ehe

8. nokia bile kendisi söyledi v60 olmayabilir diye biraz tutarlı salla ya :D bunu istanbulda taksimde söylesen kesin ölmüştün :D

9. öyle adam öldürmek kolaymı ?nick de :D plakama bak sonra yorum yaz :)

ne bileyim bi anda yabancı sitede gördüm dedim paylaşayım ama kurayım dedim olmadı :D simdi sıra geldi kurmaya nasıl olcak acep?_ :islik

10. v60 çıkmadan hackli sürüm çıkmış :D:D:D:D:D:D:D:D

--------------- Ekleme ---------------

sana bitaraflarımla gülmek istiyorum:aha::aha::aha::aha::aha:

:seytan::seytan:

11. olurmu arkadaşım ya v60 çıktı birde kameraya 12x optik zoom eklemişler:d::d:

12. Hatta bu sürümde öğrenciye kıyak geçilmiş ve makarna pişirme özelliği eklenmiş... v61 çalışmaları da başlamış o sürümdede Çay yapabilicek hemde tavşan kanı...

13. Uydurma hacı bende 15 var :nono: Nedenide nokia diğer firmaların altında kalmam. demiş güvenilir bi kaynakdan aldım bende haberi çok güvenlir babası falan milletvekili :bigstar:

v62de de titreşimi hatsafaya çıkaracaklarmış :ehe:ehe

Hacı o baktığın blogdaki konunun açılış tarihine hiç bakmaın herhalde? :allalla:

14. o fiyata galaxy varmı hocam:naughty:

15. hatta v75 çıktı onda artık koku alınıyor:D:D:D:D:D:D

16. v101 çıktı siz nerdesiniz hala:kop:

17. v990 çıktı kendi üretimim:d:

18. laa yüreyim aqızıma geldi hakketen adamı linç ederler amöan bole bişi yapma kardeşim

bu sarda v1001 çıkıtı telefon evi temizliyor işe gidip para kazanıyor yemek yapıyor hatta uçaqa dönüşüp ucuruyor seni:D

19. v2000 çıkmış içinde xp yüklü...:D:D:D:D:D:D:D:birak::birak::birak: hatta 990 tb harddisk var:D:D:D

Yüklüyor...
19/11/2018 - 14:33