5800 v51 yüklü yeni yazılımı nasıl yüklerim yardım pls :(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

turancansen

Üye
    Konu Sahibi
5800 v51 yüklü yeni yazılımı nasıl yüklerim yardım pls :(
ii günler 5800 telefonumda v51.06. die bi sürüm yüklü araştırmama göre v60 sürümü falan çıkmış telefonun wifisinden girdim yazılım güncelleye güncellenecek dosya yok diyor yeni sürümde kaydırarak tuş açma varmış bnmkinde yok kilit tuşu takıldığı için o sürümü bulmam lazım ne yaptıysam olmadı pc suite bağladım yine güncellenecek dosya yok telefonunuz güncel diyor ne yapmam lazım lütfen birisi yardımcı olsun

cardanadam

cardanadam

Üye
pc suit kullanarak güncelleyebilirsin arkadaşım

turancansen

Üye
    Konu Sahibi
pc suiti kullandım yine güncellenecek dosya yok telefonunuz zaten güncel diyor :S

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
nokia software updater var. ovi suite ten güncellenmeyen 3120c onda güncellenmişti

asigsasi

asigsasi

Üye
*#0000# yap daha sonra seçeneklerden güncellemeleri kontrol et de

turancansen

Üye
    Konu Sahibi
*#0000# yi yaptım orda v51 yüklü sürüm yükleme tarihi 2010 dio son güncelleme yapılmadı dio dediğin gibi güncellemeleri kontrol et diyorum ama hiçbir güncelleme bulunamadı telefonunuz güncel diyor :S :((((

----------Eklendi @ 16:59:31 ---------- Yazıldı @ 16:41:02 ----------

ne yaptıysam olmadı bana biri lütfen şu orjinal v60 sürümünü yüklemenin nasıl olduğunu söylesin netten bakıyorum herkes v60 ı yüklemiş telefondan yazılım güncelle deyince çıkıyor diolar bnde çıkmıyor wifi denb bağplanıyorum güncellenecek dosya yok diyor kafayı yiyecem en son telefonu parçalıcam en temizi bi yardımcı olun lütfen :S

cardanadam

cardanadam

Üye
flahs at kardeşim

asigsasi

asigsasi

Üye
telefonun yazılım güncellemeleri ne bak

atakan25

atakan25

Üye
bilgisayardan dene yoksa flash sana birşey söyliyim tema efektlerini açarsan kayma kildi çıkabilir arkadan güncellemden önce var diyordu ama onun sürümu v52 idi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt