5800 telefonum klonlanmış ne yapabilirim? Lütfen Yardım edin

• 18 Mart 2013
  • 672 Okunma
  • 5 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar yaklaşık iki buçuk yıl önce almış olduğum 5800 marka telefonum klonlanmış. Btk nin sitesinde sorgulattım Bu IMEI numarasının başka cihazlara kopyalandığı tespit edilmiştir yazıyordu sim kart kaydı yapılamadı diyor. telefonumun faturası hala duruyor. ne yapıcam.

Yazan: efsane_yarasa68
  2. ilginç :) kvk ya ver.

3. Gittim aldığım yere de yapacak bişi yok diyor. Nokia yı ara faturayı gönderiyorsun onlar tek numaraya açıyor diyo. Neden tek numaraya açılıyor o kadar para verdim sıfır aldım şimdide böyle olması canımı sıktı açıkçası. Aslında elimde bi nokia telefon var da 2630 onun imeisini çaktırsam diyorum ama hangi telefoncuya yaptıracam güvenilmiyor ki nokia yı aradım bekletiyor 1 saat açmadılar telefonu

4. Satışı sana yapılmış bir telefonun elinde faturası varsa tüketici mahkemelerine başvurun , sizi başından savan firmaları hizaya sokarlar.

Ayrıca nokialarda imei attırmak zordur. Başka imei attiramazsiniz kısaca.

5. Başka imei attırmam ya garantisi olsa mahkemeye başvururdum geri parasını da iade ettiriyorlarmış da garantisi olmadığı için uğraşmak istemiyorum. Bilmiyorum uğraşılsa sonuç çıkar ama şuan hiç vaktim yok. nokia ya fax çektim tek bi numaraya açıcaklar. Öyle idare edicem artık telefonu satamam bende kalır zaten istediğin zaman da telefon edip numarayı değiştirebiliyormuşun ama yinede insanın zoruna gidiyor o kadar para verdim elimde kaldı.

6. Saol sayende bende telin klonlama işleminden haberdarım güncel olarak takip ederim

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
22/09/2018 - 09:53