5800 tek hatta açılma problemi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Abstract_Loco

Üye
    Konu Sahibi
5800 tek hatta açılma problemi
Arkadaşlar 5800 kullanıyorum ve bi süre önce çaldırdım savcılık mavcılık rutin muhabbet bilirsiniz sonrasında şansıma bulundu telefon savcılığa da dilekçe verip geri teslim aldım telefonu bi süre hatsız kullandım içinde olan hat kaybolduğu için sonra deneme amaçlı hattımı taktım sim kart kaydı yapılamadı uyarısı verdi bi kaç kez denedim çıkardım taktım falan olmadı garantisine götürdüm Garanti belgesi ve kimlik fotokopisiyle birlikte tek numaraya açılabileceğini söyledi :bilmmyani demek oluyor ki kendi hattıma açtırırsam başka bi hat tanımıcak ben kimseye devredemeyeceğim ve acil bi durumda içine başka bi hat takıp görüşme yapamayacağım ve bi kaç yere sordum bunun başka bi yöntemi yok denildi bu saçmalık sistem hakkında bi bilgisi olan var mı yada illegal bi yöntemi falan olabilr mi veyahutta bu durumu açıklayıp içimde ne varsa bi güzel kusmak için nereye başvurmam gerekiyor telefonundan geçtim soktukları durum ne mantıklı ne yasal :off:tamamen boşluk yani bi yardımcı olabilrmisiniz mümkünse şimdiden teşekkürler..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt