5800 Sertifikalama IMEI kodu

• 11 Kasım 2010
  • 1891 Okunma
  • 6 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaslar Sertifikalamayı yapmak için IMEI kodu nu sıteye vermek gerekiyormus.Zaten bu işlerden pek anlamam ama Bu telefonun IMEI kodunu vermek tehlıkelı degılmı?
    Ona gore yapmaya çalışıcam Sertifikalmayı
    YAnı bu Imeı kodunu verdıgımız sıteler Guvenılırmı? IMEI koduyla boyle sahte telefonm olayları felan olabılırmı?

--------------- Ekleme ---------------

Cvp yokmu??

Yazan: emrekafa
  2. sertifika işlemini illede siteden yapmak zorunda değilsin... signsis die bi program var o sertifikalama işlemini görüyo.....

3. arkadaşın söorduğu site üzerinde program sertifikalama değil, o işi yapabilmek için ilk önce o siteye imei no verilmesinin sakıncalı olup olmadığı.
    Herzaman sakınca vardır ama ben de dahil olmak üzere aldıklarımdan bir sorun görmedim.
    imei vermek istemiyorsanız hackli bir cfw yükleyin. Sertika sorununuz ortadan kalkar böylece, ayrıca telefon da hızlanıyor.(şimdiki tavsiyem blackstar fw)

4. +1 katılıyorum

5. arakdasşlar cevaplarınız için tşk ederim

Ben nasıl anlaamıyorum su Hackleeyı felan yardım edebılecek bırsı vamrı acaba?:)

6. Soruları sormadan önce kısacık bir araştırma yapsanız tüm sorularınıza cevap bulacaksınız aslında...
    Bu forumda olmayan bişi yok, araştırın sadece, google'a bile maxicep 5800 hack yazsanız bir çok açıklama bulursunuz.
    okuyun:
    http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...blackstar-5800xm-v51-10-10-2010-a-411504.html

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/09/2018 - 02:03