5800 sensör...

• 17 Nisan 2010
  • 3181 Okunma
  • 11 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. 5800 da sensör grncek bi yerdemi yoksa içnde flnmı bi bilgm yokta yardmcı olrsanz sewnrm..

Yazan: haytaefendi
  2. Sağda üstte 3G kamerasının yanında :)

3. o kameranın yanındaki yüz sensörü..görüşme sırasında yanağına telefonu dayayınca dokunmatik ekranı kilitliyor..hareket sensörünün daha ortalanmış bir yerde olması gerek bence..içerde yani...

4. bence ekranın altında ortalarda..

5. hareket sensörü ön kameranın yanındaki..ekranın ortasında sensörü nere koyacak da..hiç mi yakından görmediniz telefonu..

6. yakından gördüm 8 ay kullandım..yukarda onun cevabı var oku istersen..

7. :))

8. Ön Tarafta Sağ Üst Köşede Bulunan Kameranın Yanında Beyaz Bir Çizgi Gibi Bir Şey Var .
    Sanırım Sensöz O ,
    Ben Telefonu YAnağıma Koyduğum Zaman Ekran Işığı Kapanıyor ..
    Ama Hiç Otomatik Olarak Ekranın Kilitlendiğine Rastlamadım ..

9. ön kameranın yanındaki boşluk sensör olmalı galiba

10. arkadaşlar ben 6 ay kullandım ve o sağ üstte olan görüşme yaparken ekranı kilitlemeye , alarm çaldığında veya biri sizi aradığında telefonu ters çevirdiğinizde sessize almanızı sağlıyo alarmıda iptal ediyo ;):oke:

11. Sensör derken ışığa duyarlı sensörden bahsedilmiyo sanırsam.. telefonu yan yatırınca ekranınaçı değiştirmesini sağlayan , bazı yarış oyunlarında telefonu sağa sola yatırarak arabanızı kullanmanızı sağlayan düzenekten (sensör) bahsediliyo.. o da kanımca telefonun orta bölgesinin çok az aşşağısındadır.. çember şeklindeki bir kürenin içindeki sıvı yer çekimine göre hareket eder ve sıvı yer çekimine göre bir kuvvet uygular .. bu sayede sıvının yoğun olduğu bölge aşağıda kalır..

12. Kamera yanında 2 sensör yokmu biri ışık biride yakınlık görüşme yaparken ekranı kitliyor hareketin ortalarında veya içinde olması lazım kanımca:pro::hmmm

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
15/11/2018 - 03:10