5800 şarj göstergesi azalmıyor

• 17 Nisan 2011
  • 3075 Okunma
  • 10 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. 5800 şarj göstergesi azalmıyor sürekli en yüksek seviyede duruyor tele fonu açıp kapatınca şarj sweviyemi öğrenebiliyorum en kötü yanıda ne kadar şarjım kaldığını bilmediğim için telefon aniden batarya zayıf diyor kapanıyor:off::off::off:

Yazan: mrslfrknztrk
  2. Bataryan ölmüş ! değistirmen gerekior. Bu sorunu bende cok yasadim. sorun lityum pillerin dogru kullanilmasiyla alakali.

3. tsekkürler arkadaşım doğru olma payı yüksek çünki benim bataryada temassızlık var biraz saolasın

4. Lityum pilleri asla tam bosalana dek kullanma. 100 tam bosalmadan sonra telefonun batarya kapasitesinin %80 inini kaybeder. kullanirken dikkatli ol bu tür seylerde.

5. Nokia bu herşeyi beklerim :ehe:ehe

6. ilk önce yazılımsal hata zannettim ama sorun batarya da

7. Sorun kesinlikle bataryada.Aynı sorun bende de var. Ve bu sorun telefonu hat üzerinden pc de internet kullanmak için 12-14 saat yararlanmaya çalıştığımda başladı.Batarya öldü patlamasından korkuyorum ama değiştirmeyi de düşünmüyorum.Çünkü bu telefonu artık pc üzerinden internet için kullanıyorum.Batarya değişikliği yaparsan sorun hallolur.

8. herkese teşekkürler arkadaşlar orjinal batarya 35-40 tl arası değişiyo çok pahalı yan sanayisi 10 tl acaba aynı werimi alabilirmiyim telefondan çakma bataryayla:hmmm:hmmm:hmmm:hmmm

9. Alamazsın verdiğin 10 tlyede yazık.çok çok az verim alabilirsin yan sanayiden

10. Hiç azalmıyorsa ne güzel. Sürekli en yüksek seviyede :)

11. ölü bayarya .d

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/11/2018 - 01:00