5800 şarj göstergesi azalmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mrslfrknztrk

Üye
    Konu Sahibi
5800 şarj göstergesi azalmıyor
5800 şarj göstergesi azalmıyor sürekli en yüksek seviyede duruyor tele fonu açıp kapatınca şarj sweviyemi öğrenebiliyorum en kötü yanıda ne kadar şarjım kaldığını bilmediğim için telefon aniden batarya zayıf diyor kapanıyor:off::off::off:

silver021

silver021

Üye
Bataryan ölmüş ! değistirmen gerekior. Bu sorunu bende cok yasadim. sorun lityum pillerin dogru kullanilmasiyla alakali.

mrslfrknztrk

Üye
    Konu Sahibi
tsekkürler arkadaşım doğru olma payı yüksek çünki benim bataryada temassızlık var biraz saolasın

silver021

silver021

Üye
Lityum pilleri asla tam bosalana dek kullanma. 100 tam bosalmadan sonra telefonun batarya kapasitesinin %80 inini kaybeder. kullanirken dikkatli ol bu tür seylerde.

LuckyDALT0N

LuckyDALT0N

Üye
Nokia bu herşeyi beklerim :ehe:ehe

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
ilk önce yazılımsal hata zannettim ama sorun batarya da

cehili

cehili

Üye
Sorun kesinlikle bataryada.Aynı sorun bende de var. Ve bu sorun telefonu hat üzerinden pc de internet kullanmak için 12-14 saat yararlanmaya çalıştığımda başladı.Batarya öldü patlamasından korkuyorum ama değiştirmeyi de düşünmüyorum.Çünkü bu telefonu artık pc üzerinden internet için kullanıyorum.Batarya değişikliği yaparsan sorun hallolur.

mrslfrknztrk

Üye
    Konu Sahibi
herkese teşekkürler arkadaşlar orjinal batarya 35-40 tl arası değişiyo çok pahalı yan sanayisi 10 tl acaba aynı werimi alabilirmiyim telefondan çakma bataryayla:hmmm:hmmm:hmmm:hmmm

LuckyDALT0N

LuckyDALT0N

Üye
Alamazsın verdiğin 10 tlyede yazık.çok çok az verim alabilirsin yan sanayiden

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Hiç azalmıyorsa ne güzel. Sürekli en yüksek seviyede :)

samety500

samety500

Üye
ölü bayarya .d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt