5800 n8 parcaladı yazıklar olsun n 8 :(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

anlamamki

Üye
    Konu Sahibi
5800 n8 parcaladı yazıklar olsun n 8 :(
Slm
arkadaslar dun navıgasyon ayarlarımı yukledım evde test ettım seslı bayan yon tayını usulu ıle start aldı ,oh be dedım artık gonul rahatlıgı ıle servıse gıttım ,artık buyuk bı hava zamanıydı ,cunku servıste ve fabrıkada kımsede n 8 yoktu ,herneyse servıse bındım kankamla bırlıkte yanı koltuga oturdum ,baktım elınde 5800 var ,dedım onu bı kenara bırakda su aletın hunerını bı gor ,navıgasyonumu actım rotamı fabrukaya yazdım buldu ve seslı bayan hemen start aldı yaklasık 1 km gıttıkten sonra ,rotamda degıısklık yapım dedım ,kucuk bı degıısklık yaptım ,artık navıgasyonum aptalca goruntuler ve seslı bayanın ses tellerı kopmustu ve bana hıc bı sekılde seslı yon tayını vermedı vermedıgı gıbıde goruntu ılk basladıgı gıbı degıldı ,dedım kankaya rotamızı duzeltelım ,tekra fabrıka rotasına gıdelım ok dedım ve start aldım malum goruntu ve seslı bayan yıne oflıne dedım ayarlarını degıstırdımde ondandır tabı 10 km ıcınde ayarlarımda bı degısiklık gormedım ve bataryamda sınyal verdı ve bıtmek uzere ,ok dedım sarzım bıtmesın barı ben kapatım,Artık kankamın elıne gecmıs olan fırsatı buyuk bı zevkle kullanmaya basladı elınde 5800 cıkardı n 8 cebe gırdı adam navıgasyonu actı ve bızı fabrıkaya kadar goturdu ,tabı arada yorumlarınıda eklemeyı unutmadı yaramaz alet hıc bıseyı desteklemıyor kesınlıkle para vermem felan fılan ıste acıkcası rezılmı rezıl oldum ve canım cok sıkılmıstı kıytırık 5800 N 8 parcalamstı ve galıp gelende o olmustu artık ben bu telefondan sogumaya basladım her bı olayda faso verıyordu vıdeo ,guncelleme,update.vs canım cok sıkıldı ve ben artık ıphone 4 yonelmeye basladım rezıl oldum rezıl n 8 karızmayı ayaklar altına aldı yapılırmı ulen bu bana ,artık sogumus bı sekılde n 8 koydum karsıma bırbırımıze baksıyoruz :hmmmacaba senı nasıl ımha yoluna gıdeyım dıye dusunuyorum:vur ama benım ona yapacam en buyuk tolerans 1 kere daha sans tanıcam ve bugun ezılmıs bı sekılde yenıden arabada cıkarıp denıyecem oldu onu affedecem olmadı satacam arkadas yada atacam ,bız oyle karızmamızı ayaklar altına aldıramayız :pro:
NOKİA N 8 SANA BUGUN SON FIRSATI VERIYORUM :box

saygılar

• Beğen
Tepkiler: orcusss

suat1111

suat1111

Üye
sen bence işi biraz abart mışşın 3 aydır kullanıyorum hemde arçelik servisiyim ki günde en az 5 kere kullanıyorum hiç sorunum olmadı

GrafiXer

GrafiXer

Üye
ben çou navigason cihazı ile yarıştırdım genelde n8 üstün özellikler gösterdi. 5800 la bizzat daha öncekıyasladım benm n8 cihazım navigasyona bağlandı ama 5800 3 5 dakka geçti bağlanamadı. rota vs hatası demişin o telefondan kaynaklanan birşey değiş ya yüklemiş olduğun maps da sorun vardır bence cihaza phoenixle yeniden yazılım yükle sorun düzelecektir. N8 in mapsı 5800 a göre daha güncel ve özellikli :oke:

vito andolini

vito andolini

Üye
kusura bakmasın da 5800 donnn alsın hem de dantellisnden

venusutarit

venusutarit

Üye
Bana inandırıcı gelmedi senin N8 çakma olmasın

karaboga_1890

karaboga_1890

Üye
iyi de niye hava atma sırası diyorsun bırak havayı felan böyle işler güzel değil belki de o niyetle olduğu içindir !

anlamamki

Üye
    Konu Sahibi
Oviden Nokia maps 8.5 mb bunu dun gece ındirdım ve yukledım ve navıgasyonum calıstı bakalım bugun ne olacak yıne husranlamı karsılasacam bu arada yuruyusde tukrce kadın yok acaba ındırılebılırmı.....saygılar

--------------- Ekleme ---------------

Bana inandırıcı gelmedi senin N8 çakma olmasın
yok hocam madein finlandiya

--------------- Ekleme ---------------

iyi de niye hava atma sırası diyorsun bırak havayı felan böyle işler güzel değil belki de o niyetle olduğu içindir !
havada cıvada gozum yok hocam o ısın esprısı saygılar

matanist

matanist

Üye
5800 XM kullanan arkadaşlarım aynen şunu diyorlar : "Senin telefonu elime aldıkça kendi telefonumdan (5800XM yi kastediyorlar) soğuyorum. Benimki çok eski teknoloji kalıyor bunun yanında ve senin telefon dokunmatikse benimki basmatik"...
Sadece bunla da kalmıyor. Aynı uzaklıkta wifi bağlantısını N8 çok iyi görüp bağlanabilirken 5800 görmüyor bile... Evet benim de navigasyon ile sıkıntılarım oldu telefonda. Haritayı güncelledim ayarlarını yaptım şimdi hiçbir problemim yok. Hatta kendi sesimle bile yönlendirme sesi kullanıyorum üstelik kendi yorumlarımla.
Hani şimdi İphone 4 ile filan karşılaştırsan tamam onu kullanmadım bilmiyorum diyeceğim de hiç olmazsa 5800 ile karşılaştırıp suçu telefonuna atma :D Yazık telefona gelen vuruyor giden vuruyor zaten...

kolera87

Üye
5800 la yaşadıklarım
1. v60 ı beklemek( en acıklısı aylarca bekledik)
2. hd oyunları beklemek( bunuda çok bekledik)
3. s^3 benzeri sistem güncellemesi beklemek( bi cfw yayınlanıyo s^3 yok s^3 tü yok temaydı falan)
4. düzgün bir radio beklemek(acaba ben radio dinlerken neden beni attı
5. işlemci hızının artırılmasını beklemek
bu saydıklarımın hepsini ve daha fazlasını n8 de buldum ve en önemlisi artık beklemiyorum

SilentOne

SilentOne

Üye
yhaw bizde 5800 kullanıyoz n8 yokken bu tenefona aşık olanlar vardı tmm dokunmatiqi kötü bazı şeyleride ama n8 yokken 5800 a aşık olanlar şimdi bunu diosa yaw haline tamam bnde n8 i sewiyorum yakında alıcam yada n9 neyse ama symbian 3 le symbian s60v5 i karşılaştırmak yani 2011 yapım ferrari ile 2007 yapımı ferrari ile karşılaştırmak gibi bişi bu

vito andolini

vito andolini

Üye
hayır 2007 volvo s40 la 2010 yapımı volvo s80 gibi

suat1111

suat1111

Üye
nı çıkarsa çıksın beklemeye devam:ehe

Uruloki

Uruloki

Üye
valla aşdığım gün sadece kendi gps modülü ile yani intetnetsiz sakaryanın merkezinde yani binalrla dolu bir yerde araba hareket halindeyken ovi maps beni 1 dk. içinde buldu istediğim yere hemen rota çıkardı eee

vito andolini

vito andolini

Üye
sakaryadan nurettin geredeyi tanıyon mu

vito andolini

vito andolini

Üye
ne bilim dersane hocası d bana beni herkes tanır dedi

suat1111

suat1111

Üye
nekadar saçma bi konu 5800 la n8 ne ilgisivar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...