5800 Lütfen Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

matracx21

Üye
    Konu Sahibi
5800 Lütfen Yardım
Arkdaşlar 5800 Expres Music Almayı Düşünüyom Fikrimde O Var Sevdigim Bi Telefon Sizce Almalımıyım Almamalımıyım Çıkalı Bayağı Oldu O Yüzden Sizden Fikir Bekliyorum .... :S

lahana1

Üye
alma

uPPsCa

Üye
bi yanım AL diyo Dier yanım ALMA diyo :hmmm

Erkanbap

Erkanbap

Üye
al kardeş al ben alalı 1 hafta oldu super cok memnunum uzun vadede kullanabılecegın telefon.

yakarış

Üye
alma

d0m6o

Üye
alma kardeş

SilentOne

SilentOne

Üye
şimdi sana al desem ilerde baya sövücen ama desem ole özellikte telfon biraz pahalı olur ama ilk 2 ay biraz bıkabilirsin telefondan sonraları hiç elinden bırakamayacaksın oda ayrı bişi

cunda_74

cunda_74

Üye
bence al

--------------- Ekleme ---------------

ama fiyat olarak x6 da yakın.. düşünebilirsinn. ama dokunmatik düşünmezsen cebine uygun olarak nokia c3 al oda güzel bir telefondur arkadaşım

jeshogh

jeshogh

Üye
kimilerine göre 5800 ın modası geçti.ama kimilerine görede geçmedi bende geçmeyenlerdenim telefonda ufak tefek sorunlar var ama her telefonda olan sorunlar bunlar eger alma fikrin varsa media markt dan al derim ben pesin 440 tl aldım oradan

CONNECTED7

CONNECTED7

Üye
başına bela alacaksan al

Eray1910

Üye
Kardeş alma diyen arkadaşlar telefon kullanmayı bilmeyen ve bu yüzdende kendilerinin değilde firmanın hatalı olduğunu savunan kişilerdir.Ben yaklaşık 1-1.5 aydır kullanıyorum çok memnunum uygulamalar, ses kalitesi vs. çok güzel film izlemek istersen telefon film için biçilmiş kaftan 640x360 lık ekranla muhteşem film izleniyor bence al derim ama telefon eskiden beri var diyorsan x6 yıda düşün... ;)

fatih_sniper23

fatih_sniper23

Üye
kardeş bana göre tek ve en büyük eksisi şarın az gitmesi battery ex. kullandığım halde 1-2 gün arası kullanıma göre gidiyor ama bu paraya alınacak en iyi telefonlardan biridir eğer bütçen müsaitse üst modellere yönel derim yoksa 5800 almanını öneririm tabi bana göre elçiye zeval olmaz :islik

amsord0552

amsord0552

Üye
al be sen kimseyi takma o fiyata en uygun telefon ekran büyük bide daha internetide cabası...

Starsley

Bence durma al ben 4 ay oldu alalı bazıları sorun var diyebilir n8 de bile sorun var kullanmayı bilirsen süper bi telefon özellikle fiyata göre

5800 cı

5800 cı

Üye
bencede al nerdeyse 5 aydır bende en ufak sorunu çıkmadı birtek çok ısınırsa (3g den tv seyredince çok ısınır) reset atar.Allahtan fazla tv izleyen biri değilim ama wirelessten girince en ufak ısınma olmuyor.Birde garmin i yükle türkiye avuçlarının içinde.Yarın açık öğretim sınavım var okulu bilmiyorum adresi yazıcam 5800 götürecek beni :D

kroslav

Üye
bence al guzel telefon o fıyata rakıbını goremıyorum batarya cok gıdıyo evt ama o N97de bıle gıdıyo ona cozum zor bulunur.

kkartel

Üye
al.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt