5800 kilit kodunu unutup nss ile açamayanlar %100 çalışıyor

• 6 Kasım 2010
  • 14281 Okunma
  • 16 Cevap

1. Arkadaşlar Diğer Konularda 5800 XM Açma Yöntemi Yoktu Kendim İnceledim ve Buldum vede PAYLAŞIYORUM
    İlk Başta Usb Kablosunu Takın ve Soru Gelirse HİÇ BİR ŞEY Seçmeyin Gelmezsede Öyle Kalsın
    Büyütece Tıklayın ve Bekleyin< Resmi açmak için tıklayın >

Cihazı Görmüyor
    < Resmi açmak için tıklayın >

Sonra Aşağıdaki Fotoğraftaki İşlemleri Yapın

Bu Fotoğraftaki Adımlarıda Uygulayın

Yazan: benberkay
    mcraga, net_tr, Symbianist ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  2. teşşekürler

3. kilit kodum saglamdir hiç unutmam ama bunu ogrenmek icin denemek istiyorum (olurya birgun degistirirken unuturum (olmazya, bir ihtimal iste)) :turkiye:

--------------- Ekleme ---------------

eyvallah hocam sagol

4. olmadı dostum ..

5. arkadaşım ben denedim 2 telefondada oluyor ilk girişte büyütece bastığında alt taraftaki nss.exe tikini kaldır

6. dediğini defalarca denedim arkadaşım .. belki problem bendedidir yinede saol ..:vur

7. arkadaşım olmazsa internetten nokia 5800 cable driveri yükle.yapamadığına üzüldüm:ağlarım:

8. :evet::aha:arkadaş süpersin ya resmen dahi yani beni büyük birdertten kurtardın allah tel pc virüs bulastırmasın

9. tesekkurler arkdasım

10. tskler

11. saolasın arkadaşım

12. olmuyo, yardmci olabilirmsn?

13. bende denedim hiç birşey olmuyor

14. kilit kodunu sorduğu için pc suite bağlayamıyorum yapamadım tel Nokia C6-01

15. hıcbı sekılde olmuyor scan for done dıye bısey cıkmıyor telefon kapanıyor acılmıyor

16. oh be nihayet burda oldu Allah razı olsun kardes eline emeğne sağlık çok tşkkrler :)

Yüklüyor...
26/09/2018 - 14:00