5800 ile ilgili 2 soru

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

n73balikesir

Üye
    Konu Sahibi
5800 ile ilgili 2 soru
-mesela ramblow yükledim çalıştırmak istedimde daha önce kurulmuştu tekrar kurmak istiyormusunuz diyor.ama dha önce yüklediğimi bulamıyorum.nerede olabilir?
-ucplayer:1-türkçe versiyonunu gördüm indirdim kurdum güncelleştrime hatası dedi nasıl düzeltebilirim.yada türkçe versiyonu var mı?
2-klasörden videoyu seçiyorum ucpalyerde çalışacak ama engeller çıkıyor önce internet bağlatısı soruyor hep bunu nasıl engellerim birde video bitince önceki videoyu açması geri gidip klasöre dönsün istiyorum mümkün mü?yada hızlı pratik başka video oynatıcısı önerirmisiniz?
soruları her daim oluyor hoşgörünüze sığınarak ama çoğu cevaplanmıyor.canınız sağolsun....

anılbaran

anılbaran

Üye
uc player tr versiyonunu yükledigin de sana derki güncel sürüm var günceleyem mi der ona hayır diyecen.Uc yi yükledigin de ilk ekran da net ister orda bi kutucuk olur bir daha gösterme diye ona tıklaman lazım

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

anılbaran

anılbaran

Üye
uc player tr versiyonunu yükledigin de sana derki güncel sürüm var günceleyem mi der ona hayır diyecen.Uc yi yükledigin de ilk ekran da net ister orda bi kutucuk olur bir daha gösterme diye ona tıklaman lazım

anılbaran

anılbaran

Üye

n73balikesir

Üye
    Konu Sahibi
ucplayer 8.5 yüklüydü ama ingilizce ve sürekli geç açılma internet sorunu vardı.kaldırdım türkçe verisyonu kurdum ama 8 versiyonumuş.ama olsun şimdi denedim.hem interneti sormuyor hemde klip bitince geri gidiyor yani oldu.
peki ayarlar-uygulama yöneticisinde ramblow var gözüküyor.hafıza kartında gözüküyor ama bulamıyorum onu ve onun gibi onlarca daha önce yüklediklerim gözüküyor ama yerini bulamıyorum ne yapabilirim.

- - - Eklendi - - -

bir soru daha ana ekrana klasör yerleştirebilirmiyim?

Mufche

Mufche

Üye
Cfw yüklüyse kısayol ekleyebilirsin , eğer değilsede Homescreen ' ler var o programla yeni bir ana ekran ve kısayollar elde edebilirsin :hmmm

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Widgetizer uygulaması ile ana ekrana kısayollar ekleyebilirsin.

n73balikesir

Üye
    Konu Sahibi
yazdığın uygulamayı indircez.kurucaz sonrası nasıl.ben bir indireyim bakalım.

- - - Eklendi - - -

widgetizer indirdim ama dediğimi yapmıyor.uygulamaları ekliyor ben klasörleri eklemek istiyorum.yani e deki mesela şarkı klip kalsörlerini eklemek istiyorum.her defasında menu e-uygulamalr-şarkı kalsörü diyerek değilde direk o klasörü ana ekranda olsun istiyorum.mümkün mü?

n73balikesir

Üye
    Konu Sahibi
Cvp yokmu

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Widgetizer de kısayol ikonları koyabilirsin ve onları boyutlandırabilirsin kardeş .

n73balikesir

Üye
    Konu Sahibi
Kisayol oluyor ama klasörler icin olmuyor.

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Öyle zaten kardeş .

n73balikesir

Üye
    Konu Sahibi
Tamam adim adim yonlendirirmisin.e deki klip klasorunu ana ekrana tasimamam icin adimlari paylasirmisin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt