5800 ile ilgili 2 soru

 • 4 Ekim 2012
 • 525 Okunma
 • 12 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. -mesela ramblow yükledim çalıştırmak istedimde daha önce kurulmuştu tekrar kurmak istiyormusunuz diyor.ama dha önce yüklediğimi bulamıyorum.nerede olabilir?
  -ucplayer:1-türkçe versiyonunu gördüm indirdim kurdum güncelleştrime hatası dedi nasıl düzeltebilirim.yada türkçe versiyonu var mı?
  2-klasörden videoyu seçiyorum ucpalyerde çalışacak ama engeller çıkıyor önce internet bağlatısı soruyor hep bunu nasıl engellerim birde video bitince önceki videoyu açması geri gidip klasöre dönsün istiyorum mümkün mü?yada hızlı pratik başka video oynatıcısı önerirmisiniz?
  soruları her daim oluyor hoşgörünüze sığınarak ama çoğu cevaplanmıyor.canınız sağolsun....
   


  Yazan: n73balikesir
 2. uc player tr versiyonunu yükledigin de sana derki güncel sürüm var günceleyem mi der ona hayır diyecen.Uc yi yükledigin de ilk ekran da net ister orda bi kutucuk olur bir daha gösterme diye ona tıklaman lazım

  Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi
   
 3. uc player tr versiyonunu yükledigin de sana derki güncel sürüm var günceleyem mi der ona hayır diyecen.Uc yi yükledigin de ilk ekran da net ister orda bi kutucuk olur bir daha gösterme diye ona tıklaman lazım

  Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi
   
 4. uc player tr versiyonunu yükledigin de sana derki güncel sürüm var günceleyem mi der ona hayır diyecen.Uc yi yükledigin de ilk ekran da net ister orda bi kutucuk olur bir daha gösterme diye ona tıklaman lazım

  Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi
   
 5. ucplayer 8.5 yüklüydü ama ingilizce ve sürekli geç açılma internet sorunu vardı.kaldırdım türkçe verisyonu kurdum ama 8 versiyonumuş.ama olsun şimdi denedim.hem interneti sormuyor hemde klip bitince geri gidiyor yani oldu.
  peki ayarlar-uygulama yöneticisinde ramblow var gözüküyor.hafıza kartında gözüküyor ama bulamıyorum onu ve onun gibi onlarca daha önce yüklediklerim gözüküyor ama yerini bulamıyorum ne yapabilirim.

  - - - Eklendi - - -

  bir soru daha ana ekrana klasör yerleştirebilirmiyim?
   
 6. Cfw yüklüyse kısayol ekleyebilirsin , eğer değilsede Homescreen ' ler var o programla yeni bir ana ekran ve kısayollar elde edebilirsin :hmmm
   
 7. Widgetizer uygulaması ile ana ekrana kısayollar ekleyebilirsin.
   
 8. yazdığın uygulamayı indircez.kurucaz sonrası nasıl.ben bir indireyim bakalım.

  - - - Eklendi - - -

  widgetizer indirdim ama dediğimi yapmıyor.uygulamaları ekliyor ben klasörleri eklemek istiyorum.yani e deki mesela şarkı klip kalsörlerini eklemek istiyorum.her defasında menu e-uygulamalr-şarkı kalsörü diyerek değilde direk o klasörü ana ekranda olsun istiyorum.mümkün mü?
   
 9. Cvp yokmu
   
 10. Widgetizer de kısayol ikonları koyabilirsin ve onları boyutlandırabilirsin kardeş .
   
 11. Kisayol oluyor ama klasörler icin olmuyor.
   
 12. Öyle zaten kardeş .
   
 13. Tamam adim adim yonlendirirmisin.e deki klip klasorunu ana ekrana tasimamam icin adimlari paylasirmisin.
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/01/2019 - 12:04