5800 ile 1 2 sorum olucaktı :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
5800 ile 1 2 sorum olucaktı :)
arkadaşlar 5800 da en son yazılım sürümü kaç bende v 40.0.005 yazılım sürümü tarihi 29.12.2009 yazıyor bide güncellemek için pcye bagladıgımda nokia pc suite telefonu görmüyor gördügü zaman güncelleme istiyor nokia software updater indirdim telefonu görmüyor yardım edin arkadaşlar :off::angry:

kerim5534

kerim5534

Üye
en son surum v51 suanda pc win 7 se guncelleme ıster *#0000# arama tusu burdanda versiyn yukseltebılirsin onceki verşıyonlarda wın 7 desteklemıyo olabılır

OğuzcanAbi

Üye
*#0000# seçenekler güncelllemeleri kontrol et göstrio zaten kablosuz modem veya internet paketin warsa çok kolay

ozanazy

ozanazy

Üye
Kablosuz ile yapmayın pek tavsiye etmem en stabil olarak nokia suite'den yükle. Önce Nokia Suite'ı kaldır son sürümünü yükle öyle dene.

JayJayyy

Üye
uyg/Yaz.güncelleden yükle sorun çözülür.

SilentOne

SilentOne

Üye
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
*#0000# seçenekler güncelllemeleri kontrol et göstrio zaten kablosuz modem veya internet paketin warsa çok kolay
yok kardeşim kablosuz internet paketim intertetimde kablolu :hmmm

--------------- Ekleme ---------------

başka bilgisi olan yokmu yaw :hmmm

kerim5534

kerim5534

Üye
V40 tan v51 gecıste 13 mb lık bı guncellestırme olur nokıa servısı 2 saat te bedava atar versıyonu

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
nokia servisimi arıyacam bide en garantilisi pc de güncellemek ama olmuyo pc suite telefonu görmüyoo:off:

yahu bilen yokmu :hmmm

ozanazy

ozanazy

Üye
NSU'yu bilgisayarından kaldır son versiyonu tekrar kur öyle dene.

Telefonu kablo ile bağlarken pc suite seçeneğinde bağlıyosun demi?

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
evet pc suite ile baglıyorum telefonu görmüyo

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
Öncelikle işletim sitemin ne?
Kurdugun pc suite RevoUninPro ile kaldır.Bu program arka planda kalıntı bırakamadan silmeye yarıyor.

programı kur, aç, nokia ile ilgli uygulamalrı bul sag tıkla kaldır veya uninstal de kaldırma işlemi başlar,daha sonra aynı yerde search de arka planda arama yapar ve regstry kayıtlı dosyalrı bulur hepsini seç sil .

pcyi aç kapa nokianın resmi sistesini gir ve son sürüm pc suiti yükle.kur.
Telefonu genel moduna al ve pc suite modda bagla yine baglanmazsa baan pm at oky hadi kolay gelsin :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...