5800 için yardım detaylar içerde

Sponsorlu Bağlantılar

cloudcomp

Üye
    Konu Sahibi
5800 için yardım detaylar içerde
Arkadaşlar 5800'ım var ve çok yavaş hard format atmaktan canım çıktı artık başka çözüm var mı?
Cpu:%94 Ram:19.024kb
Şuan birtek opera açık bitek forum sayfası açık başka hiçbirşey kullanmıyorum şuanda. Tel hafızası: 10.5mb hafıza kartı:8gbın 359mb boş
Telefonum çok ısınıyo işlem yapamaz hale geliyor bir çözüm var mı? Telefon hackli değil. Program kullanayım dedi hackli olması veya sertifika istiyo ben bunları şimdi yapamam yapana karar idare edecek birkaç birşey biliyormusunuz?

semihguney

semihguney

Üye
opera mobil yerine opera mini kullan

semihguney

semihguney

Üye
ram blow pro dene bakalım , bi de mobile cleaner var , bu ikisini yükle bi

cloudcomp

Üye
    Konu Sahibi
ram blow pro dene bakalım , bi de mobile cleaner var , bu ikisini yükle bi

Forumda aradım fakat çalışan sürüm bulamadım varsa link verirmisiniz forumda çalışan sürümlerden.

semihguney

semihguney

Üye
benim telefon hackli olduğu için bi forumdakiler sorun olmadı kardeşim , seninkine nerden bulabilirim bilmiyom valla

cloudcomp

Üye
    Konu Sahibi
semihguney

semihguney

Üye
ram blowu da yükle telefon rahatlar kanımca

cloudcomp

Üye
    Konu Sahibi
hikmet366

hikmet366

Üye
hack yap selfikalamya gerek kalmaz

- - - Eklendi - - -

hack yap selfikalamya gerek kalmaz

cloudcomp

Üye
    Konu Sahibi
tamam sağolun :) ram blow pro 1.70 kurdum şu an ram 40.327kb cpu:%70 nasıl iyi mi bide şu hard formatı tuşlara basıp yapılıyormuş ben yapamıyorum normal sistem açıkken kodu yazıp başlatıyorum sorun olur mu?

semihguney

semihguney

Üye
tamam sağolun :) ram blow pro 1.70 kurdum şu an ram 40.327kb cpu:%70 nasıl iyi mi bide şu hard formatı tuşlara basıp yapılıyormuş ben yapamıyorum normal sistem açıkken kodu yazıp başlatıyorum sorun olur mu?

tuşlara basıp hard format atarsın , kod ile soft format atılıyor , pek bi farkları yok açıkçası, zor durumda kalınca hard format atılır sadece

cloudcomp

Üye
    Konu Sahibi
tuşlara basıp hard format atarsın , kod ile soft format atılıyor , pek bi farkları yok açıkçası, zor durumda kalınca hard format atılır sadece

*#7370# hard format değil mi?

semihguney

semihguney

Üye
yok o soft format

cloudcomp

Üye
    Konu Sahibi
yok o soft format

Hayda o zaman ben hep soft format atıyormuşum tuşluyu beceremiyorum nasıl yapıldığını! :(

- - - Eklendi - - -

hafıza kartındaki kopya ögeleri silmeye yarayan uygulama var mı bide disk birleştirici gibi birşey?

hikmet366

hikmet366

Üye
hard format

yeşil kırmızı kamera tuşu
power tusuna basılı tutarak acilana kadar turları elinden bırakmıyaçaksın hARD format böyle atılır attığında ise programlar herşey silinir

semihguney

semihguney

Üye
telefon kapalıyken yeşil tuşa kırmızı tuşa kamera tuşu
power tuşuna nokia yazısı
cıkana kadar basılı tut olur, biraz zahmetli ama softtan bi farkı yok zor durumda kalınca bu kullanılıyor genelde , arada bir yapılsa iyi oluyor aslında ama sen bilirsin,

cloudcomp

Üye
    Konu Sahibi
hepsine aynı andamı yoksa sıraylamı basıcam

semihguney

semihguney

Üye
aynı anda

Üst Alt