5800 için samsung widget gdesk degildir!!!

Sponsorlu Bağlantılar

mangdaşire

mangdaşire

Üye
    Konu Sahibi
5800 için samsung widget gdesk degildir!!!
arkadaşlar ben şu adreste: 5800 için samsung ev ekranı flash atmadan koyabilecegimizi gördüm bunu yaptım!!!!ve oldu.yani artık flash atmadan samsung ev ekranını koyabilcegiz!!(link en aşagıdadır)şimdi yönergeleri takip edin!!!:
1-ilk önce c2z maker adlı klasörün içindekileri tele yükleyin,
2-c2z maker programını açın ve options/generate ye basın.
3-artık patch oluştu.ve gidin hafıza kartından patchı patches adlı klasöre atın.
4-i8910 widget adlı klasördeki herşeyi sadece gadget.swf hariç xplore yardımıyla tel hafızasındaki uygun yerlere atın.gadget swf yi ise kartın ana dizinnine atın.
5-telefonu kapatıp açın.
6-artık i8910 ev ekranı oluştu,gidin ev ekranlarından seçin.
7-ufak bir not:teli bu ev ekranı ayarlıyken kapatmayın.çökebilir,ve birde her açılışta c2z patchini aktif yapın...
artık bi teşekkür etseniz yeter,
kendimde denedim oldu v52.007
linki vermeyi unuttum:bu zshred:
bu 4shared:

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar artık yapanlar bi teşekkür etsin türk forumlarında ilk kez burada var!!!!ve flash atmadan yapılabilir.buda benden maxicep üyelerine bi ayrıcalık.:D:D başka hiçbir sitede vermeyecegim.sadece size özel!!!:d:
önizleme isteyenler için kendi telefonumdan ss lar:

bu arada arkadaşlar yeni birşey ögrendim.bu samsung telefonlarının ev ekranlarının widgetlerini kullanıyor.bu yüzden google de samsung widgetleri diye aratırsanız çok kolay widget bulursunuz.benden size bi katkı olsun.şu siteye bir bakın ben sevdim vallahi.site:
burda downloads a tıklayın/applications/samsung widgets bu yolu izleyin.birde bakayım orda bir yol daha var!!evet gördüm!!butonu!!!:D

• Beğen
Tepkiler: dertlii111, jetblacklife27, kenantemel ve 14 diğerleri

elektronikmüh

elektronikmüh

Üye
telefon çöker derken ?

maverick_k_v

maverick_k_v

Üye
acaba c6 fw yükleyenLerin ekranı da böyLe oLuyormu?

mangdaşire

mangdaşire

Üye
    Konu Sahibi
telefon şöyle çöker ben kendimde denedim:ilk önce bu ev ekranı seçiliydi,sonra telefonu kapattım açtım ev ekranı açılmadı menü tuşuyla menüyü açtım ev ekranı ile menü arasında gelip gidiyordu.bidefa daha kapatıp açtım yine aynı şey oldu ve formattan aşagısı kurtarmadı.format attım düzeldi.bide rica etsem rompatcherinin auto özelligi olan arkadaşlardan biri c2z auto aktif yapıp telefonu bu ev ekranı seçiliyken açıp kapasa ev ekranı açılırmı?benimkinde auto özelligi yok o yüzden açılmadı ama auto özelligi olsa belki açılabilirdi.egerki deneyen arkadaşta da ev ekranı açılmazsa format atsın.birde bendeki rompatchera nasıl auto özelligi kazandırabilirim?

rezgar

rezgar

Üye
arkadaşım pravite klasöründe dosya oluşturulmuyor ayrıca patch ı oluşturacak dediğin dosya hata veriyor :nono:

mangdaşire

mangdaşire

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım pravite klasöründe dosya oluşturulmuyor ayrıca patch ı oluşturacak dediğin dosya hata veriyor :nono:
private dosyasında zaten klasör oluşturmayacaksınız.sadece private klasörü için verilmiş dosyaları yerlerine atın.ben xplore ile attım üzerine yaz diye sormadı direk o klasörün içine attı.birde patch oluşturacak dosya bende hata vermedi.sizdeki verme nedeni ya pips kurmamışsınızdır,ya da pips önceden kuruludur o yüzden güncelleştirme hatası veriyodur.birde ufak bir hatırlatma:sakın ha bu ev ekranı açıkken telefonu kapatmayın.ben kapattım bir üst mesajda anlattıgım gibi...:oke:

arkadaşlar ben xplore yardımıyla roma girip rompatcherı silsem yeniden kendim kursam auto özelligi olur mu?birde son olarak benim verdigim adreste yani daili moble de en altta note kısmında ne yazıyor onu düzgünce tercüme edecek birisi var mı?

SilentOne

SilentOne

Üye
tehlikeli ozmn yha bu durum

mangdaşire

mangdaşire

Üye
    Konu Sahibi
tehlikeli ozmn yha bu durum
biraz öyle ama kesinde degil çünkü sitede ne anlatmak istemiş anlamadım çünkü ingilizce.birde bendeki rompatcherin auto özelligi yok.auto özelligi olsa c2z yi auto yapıpda bir kez daha denerdim.şu anda bu ev ekranıyla ben kapatınca benim tel alt üst oluyor ama auto özelligi olan birisinde aynısı olmayabilir.

mangdaşire

mangdaşire

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar tekrar söylüyorum:bendeki rompatcherde auto özelligi yok o yüzden kapatamıyorum.ama auto özelligi olan arkadaşlar denesin.çünkü ben bununla kapattıgımda rompatchere ulaşamıyorum.çünkü menü açılmıyor.sizde auto özelligi varsa deneyin.enolmadı sizinde aynı duruma düşerse format atın.format atınca geçiyor.

mangdaşire

mangdaşire

Üye
    Konu Sahibi
bu gün veya bu hafta içerisinde blackstar fw kurabilirim.kurdugumda deneyip cevabı yazacagım...onda auto var.ama işe yarar mı bilemiyorum.zaten auto olmasada tek sorun ev ekranı açıkken kapatınca menü tam açılmıyor.tel kafayı kırıyor.yani playstation portable kullanan varsa bilir,kırık oyun çalıştırması için program atarlar,ve programın etkisinin geçmemesi için o psp kapatılmaz.buda onun gibi...:bilmem:

mangdaşire

mangdaşire

Üye
    Konu Sahibi
birde arkadaşlar benden ümit bulmayın... blackstar yüklemeyi denedim herşey hazırdı ama bilgisayar telefonu tanımıyor!!!!!deli etti. o yüzden ben deneyemiyorum siz deneyin...:vur:vur

galba auto özelligi olanlarda sorun olmuyor bu ingilizce metin türkçeye çeviremedim:
(((((((((NOTE)))))))DONOT MAKE YOUR HOME SCREEN IN (SAMSUNG WIDGET) WHEN YOU SHUT DOWN YOUR PHONE AND
IT ISNOT NESSECRY TO APPLY C2Z PATSH TO AUTO JUST IF YOU WANT TO APPLY SAMSUNG WIDGET GOTO ROMPATCHER APPLY C2Z PATCH THEN GOTO APPLING SAMSUNG WIDGET

SilentOne

SilentOne

Üye
translateden çevir :D

mangdaşire

mangdaşire

Üye
    Konu Sahibi
translateden çevir :D
kötü çeviriyor bakın:
TELEFONUNUZU kapattığınızda (SAMSUNG WIDGET) EVİNİZ EKRAN YAPMAK etmemektedir NOT VE WIDGET GOTO ROMPatcher THEN GOTO Appling SAMSUNG WIDGET C2Z PATCH GEÇERLİ SAMSUNG GEÇERLİ İSTİYORUM SADECE EĞER BT OTO İÇİN C2Z PATSH İÇİN GEÇERLİ NESSECRY ISNOT

birde çok saçma ama ben widgets dosyasını nereye attıgımı unutmuşum.eger yapan biri varsa söyleyebilir mi?:D:D:D:D:D:aha:
blackstar kuruldu bitek denemek kaldı

hsahin4

hsahin4

Üye
birde arkadaşlar benden ümit bulmayın... blackstar yüklemeyi denedim herşey hazırdı ama bilgisayar telefonu tanımıyor!!!!!deli etti. o yüzden ben deneyemiyorum siz deneyin...:vur:vur

galba auto özelligi olanlarda sorun olmuyor bu ingilizce metin türkçeye çeviremedim:
(((((((((NOTE)))))))DONOT MAKE YOUR HOME SCREEN IN (SAMSUNG WIDGET) WHEN YOU SHUT DOWN YOUR PHONE AND
IT ISNOT NESSECRY TO APPLY C2Z PATSH TO AUTO JUST IF YOU WANT TO APPLY SAMSUNG WIDGET GOTO ROMPATCHER APPLY C2Z PATCH THEN GOTO APPLING SAMSUNG WIDGET

Berbat bir ingilizceyle yazılmış, bunu çevirsek google translate'den daha iyi olamaz :evet:
@psp 1004, kısmen doğru anlamışsın, c2z yamasını auto yapmanıza gerek yok diyor. Eğer bu widget'i kullanacaksanız öncelikle c2z yamasını aktif edin ve sonra widget'i aktif edin diyor. Ve ayrıca seninde dediğin gibi bu ev ekranı aktif iken telefonu kapatmayın diyor.
Keşke doğru düzgün bir ingilizce ile yazılsaydı da bize doğru düzgün bir çeviri yapsaydık.:off:

mangdaşire

mangdaşire

Üye
    Konu Sahibi
Berbat bir ingilizceyle yazılmış, bunu çevirsek google translate'den daha iyi olamaz :evet:
@psp 1004, kısmen doğru anlamışsın, c2z yamasını auto yapmanıza gerek yok diyor. Eğer bu widget'i kullanacaksanız öncelikle c2z yamasını aktif edin ve sonra widget'i aktif edin diyor. Ve ayrıca seninde dediğin gibi bu ev ekranı aktif iken telefonu kapatmayın diyor.
Keşke doğru düzgün bir ingilizce ile yazılsaydı da bize doğru düzgün bir çeviri yapsaydık.:off:
dostum aslında ben auto özelligine kavuştum.blackstar kurdum ve c2z yi auto yapıp telefonu kapatıp deneyecektim,ama bir sorun çıktı.private klasöründe,o klasöre atacagımız klasör yok.yani üzerine yazacagımız 1 tane dosya var ama o dosya telefonda dosya yok.arkadaşımda denedik ev ekranının altı kapalı üstü kapkara olmuştu.o format attı ondada geçti.şu ev ekranları 5800 için artık sis dosyası yapılsada yüklesek...:eller:

Ninjaemos

Ninjaemos

Üye
Süper Oldu Yaptım :D :D Ama Arada Bug YAda Yüklenme Gecikmesi Oluo Saydam Resimler Koyu Kırmızı çıkıo :D Sonra Bi Şklde Düzelio Nsıl Düzeltcz ? :D

mangdaşire

mangdaşire

Üye
    Konu Sahibi
Süper Oldu Yaptım :D :D Ama Arada Bug YAda Yüklenme Gecikmesi Oluo Saydam Resimler Koyu Kırmızı çıkıo :D Sonra Bi Şklde Düzelio Nsıl Düzeltcz ? :D
valla kardeş ben kendimde denedim.bu ev ekranını açmaya çalışınca ekranın ortası beyaz oluyor,kapkara oluyor falan...bunu düzeltmenin yolunu ben bilmiyorum,ama araştırmama göre,ilk önce temel ev ekranı sonra samsung widget seçilecekmiş.umarım işine yarar...:oke:

addmin

addmin

Üye
ARKADAŞIM BU KADAR RİSKLİ BİR UYGULAMAYI NEDEN KOYUYOSUN ...???? :nono:

• Beğen
Tepkiler: xnomadx
mangdaşire

mangdaşire

Üye
    Konu Sahibi
ARKADAŞIM BU KADAR RİSKLİ BİR UYGULAMAYI NEDEN KOYUYOSUN ...???? :nono:
pardon ama neresi riskli?sonuç olarak telefona herhangi birşey olursa,format atınca geçer.(format atmak için:telefonu açarken nokianın eller gelene kadar kırmızı+yeşil+kamera tuşuna basılı tut)ve ayrıca insanlar bunu yapabilmek için telefonlarına flash atmak zorunda kalıyorlardı.flash atmak daha tehlikeli.ben burda insanlara illaki bunu gelin yapın diye de zorlamıyorum.isteyen yapar.ben kendimde denedim,sadece telefonu bu widget açıkken kapatmamak gerekiyor.:oku

mangdaşire

mangdaşire

Üye
    Konu Sahibi
yakın bir zamanda inş. bunun üzerine kurulu olan symbian^3 ev ekranını sunacagım...

bunun üzerine kurulu çok ev ekranı varmış...

Üst Alt