5800 için görselliğine dokunulmamış cfw arıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

snadboy

Üye
    Konu Sahibi
5800 için görselliğine dokunulmamış cfw arıyorum
Sadece hack ve performans modlamaları yapılmış bir cfw arıyorum. Şahin modifiyecileri gibi saçma sapan temalar, yazı tipleri, belle bar falan filan kıytırık şeyler ekliyorlar, açılış ekranına böğüren adam sesleri malak malak resimler falan ekliyorlar.. hiç haz etmem böyle şeylerden. istediğim gibi bir cfw varmıdır yoksa kendim oturup yapacam bu gidişle :dry:

haqanguven

haqanguven

Üye
kimsenin emeğine böyle örnekler vererek emeğini hiçe sayma hakkı verilmez sana. Sade bir cfw istiyorum deseydin tamamdı... Böyle yaparak kimse senin için bişe yapmaz.. Dediğin gibi oturup kendin yaparsın...

• Beğen
Tepkiler: anılbaran
DarKKnighTR

DarKKnighTR

Üye
Kardeşim beğenmiyorsan yüklemezsin. Millet sana zorla mı yükletiyor görsel cfwleri? Zorla yükleyeceksin diye bir zorunluluk yok. Ayrıca kıytırık şeyler diyorsun. Ama bir modlama yapamıyorsun ki burda cfw istiyorum diyorsun. Demek ki onların yaptıklarıda bir emek. Emeğe saygılı ol. Sonra gel isteklerini dile getir...

ByKatre

ByKatre

Üye
Hakan Haklı Zevkler Tartışılmaz Sade Istiyorsan Yap Kendin Herkes Zevkine Göre Yapar Yayınlar

anılbaran

anılbaran

Üye
Bak Hakan haklı,herkes kendine göre cfw yapıyor sade cfw ler de mevcut ama yani herkesin zevki başka o beğenmez sen beğenirsin .Yani durumu bu video ile özetleyebilirim.

[video=youtube;zjGfNzffw9c]http://www.youtube.com/watch?v=zjGfNzffw9c[/video]

stuffalp

Üye
Beğenmediğin CFW'leri yapan arkadaşların mod konularını inceleyip, böğürmeyen CFW yapabilirsin kendine.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt