5800 haritaları güncelledim herşey bozuldu Acilen Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cetin48

Üye
    Konu Sahibi
5800 haritaları güncelledim herşey bozuldu Acilen Yardım
Merhaba kardeşimin nokia 5800 telefonuna ovi haritalar güncellemesini yaptım. Fakat her şey bozuldu webbölümünde son girilen sayfalar yok oldu internet sayfası görünümü değişti nasıl düzeltebilirim yardımcı olurmusunuz

caner5588

caner5588

Üye
tekrar ofw at

Süleyman

Süleyman

Üye
internet sayfası görünümünden kastın ana sayfa değil tarayıcı ise sen ovi haritalar değil v60 güncellemesi yapmışsın. v60 iyidir güzeldir. Tam verim almak için telefona hard format at. Daha sonra gönül rahatlığıyla kullan :oke:

cetin48

Üye
    Konu Sahibi
internet sayfası görünümünden kastın ana sayfa değil tarayıcı ise sen ovi haritalar değil v60 güncellemesi yapmışsın. v60 iyidir güzeldir. Tam verim almak için telefona hard format at. Daha sonra gönül rahatlığıyla kullan :oke:
uygulamalar. Yazılım güncelleme .ovi haritalar ı güncelledim internet sayfasında üst tarafında adres çubuğu gibi birşey var eskiden yoktu bir yer imlerine girince son girilen sayfalar yok

- - - Eklendi - - -

uygulamalar. Yazılım güncelleme .ovi haritalar ı güncelledim internet sayfasında üst tarafında adres çubuğu gibi birşey var eskiden yoktu bir yer imlerine girince son girilen sayfalar yok

V60 güncelleme yapıp yapmadığımızı nasıl anlarız

Süleyman

Süleyman

Üye

- - - Eklendi - - -

V60 güncelleme yapıp yapmadığımızı nasıl anlarız
telefon tuş takımını aç *#0000# yi tuşla karşında çıkan listede yazılım sürümü kısmında ne yazıyor ? sen %100 v60 ı güncellemişsin. Yazılım güncellemelere gelince telefon otomatikmen yazılım güncellemesini işaretler. Önemli diye. Sende ovi haritaları güncelleyince ikisi beraber güncellenmiş diye düşünüyorum.

cetin48

Üye
    Konu Sahibi

telefon tuş takımını aç *#0000# yi tuşla karşında çıkan listede yazılım sürümü kısmında ne yazıyor ? sen %100 v60 ı güncellemişsin. Yazılım güncellemelere gelince telefon otomatikmen yazılım güncellemesini işaretler. Önemli diye. Sende ovi haritaları güncelleyince ikisi beraber güncellenmiş diye düşünüyorum.
fabrika ayarlarına ddöndürsek düzelirmi

Süleyman

Süleyman

Üye

cetin48

Üye
    Konu Sahibi
v60 sürümü yüklenmiiş tel fabrika ayarlarına döndürmeyi denedik ama olmadı eski haline döndürmenin yolu yokmu kardeşimin tel mahvettim koydum

Süleyman

Süleyman

Üye
v60 sürümü yüklenmiiş tel fabrika ayarlarına döndürmeyi denedik ama olmadı eski haline döndürmenin yolu yokmu kardeşimin tel mahvettim koydum

hafıza kartını biçimlendir. telefonu kapat sırasıyla yeşil tuş kırmızı tuş kamera tuşu ve açma kapama tuşuna pin sorma ekranı gelesiye kadar basılı tut. Telefonun formatlanır. Ama eski haline dönmez. Aynı v60 da kalır. Düşüremezsin.

cetin48

Üye
    Konu Sahibi

hafıza kartını biçimlendir. telefonu kapat sırasıyla yeşil tuş kırmızı tuş kamera tuşu ve açma kapama tuşuna pin sorma ekranı gelesiye kadar basılı tut. Telefonun formatlanır. Ama eski haline dönmez. Aynı v60 da kalır. Düşüremezsin.

cevaplarınız için teşekkürler
Mecburen yeni telefon alacağım kardeşim çok kızgın

Süleyman

Süleyman

Üye
niye yeni telefona gerek yok. v60 güncellemesi v50 ye göre gayet iyi bir güncellemedir. Siz sadece önemli dosyalarınızı ovi suite ile yedekle söylediğim işlemleri yap. Telefonu sorunsuz kullanırsın.

cetin48

Üye
    Konu Sahibi
web veya tarayıcı görünümünü nasıl ayarlarız sayfa aşağı doğu kaymıyor sadece ekrana sığan bölümü görünmüyor aşağı doğru inemiyorsun Çok soru sordum farkındayım ama ben bayağı acemiyim

Süleyman

Süleyman

Üye
web veya tarayıcı görünümünü nasıl ayarlarız sayfa aşağı doğu kaymıyor sadece ekrana sığan bölümü görünmüyor aşağı doğru inemiyorsun Çok soru sordum farkındayım ama ben bayağı acemiyim

bende v60 dayım hiç de öyle bir sorun yok. Siz şuan telefondan mı giriyorsunuz foruma?

cetin48

Üye
    Konu Sahibi
[/URL] Uploaded with [/IMG]

ekran böyle

Süleyman

Süleyman

Üye
[/URL] Uploaded with [/IMG]

ekran böyle

tamam işte senin telefon artık v60 olmuş ki bunu düşüremezsin. Zatende v60 daha iyidir. Gerçi v52 den pek bir farkı yok. gözle görülür sadece 2 fark var

1 web browser
2 tuşlar kilitliyken menü tuşuna basınca çıkan kaydırmalı tuş kilidi.

diğer farklılık olarak performans diyorlar ama ne kadar gerçekci bilemem. Sen telefona ihtiyacın olan şeyleri kur kullan. Düşüreyim diye uğraşma. Telefona zarar verirsin.

Atacan-

Atacan-

Üye

tamam işte senin telefon artık v60 olmuş ki bunu düşüremezsin. Zatende v60 daha iyidir. Gerçi v52 den pek bir farkı yok. gözle görülür sadece 2 fark var

1 web browser
2 tuşlar kilitliyken menü tuşuna basınca çıkan kaydırmalı tuş kilidi.

diğer farklılık olarak performans diyorlar ama ne kadar gerçekci bilemem. Sen telefona ihtiyacın olan şeyleri kur kullan. Düşüreyim diye uğraşma. Telefona zarar verirsin.

Resimdeki v60 diyipte inanmıyorsa yapcak bişey yok.
Başka yolu deniyelim...
Resimdeki V62 kardeşim. :)

cetin48

Üye
    Konu Sahibi

Başka yolu deniyelim...
Ben inanmıyorum demedimki mesela facede birinin profiline giriyorsun sayfanın üst bölümü görünüyor o kişinin paylaşımları görünmüyor boş görünüyor

- - - Eklendi - - -

Başka yolu deniyelim...
Ben inanmıyorum demedimki mesela facede birinin profiline giriyorsun sayfanın üst bölümü görünüyor o kişinin paylaşımları görünmüyor boş görünüyor

Atacan-

Atacan-

Üye
Sen haritaları güncelliyorum derken yazılımı güncelleyede tıklamışsın olay bundan ibaret kardeşim.

Süleyman

Süleyman

Üye

bende v60 kullanıyorum ama senin dediğin gibi tarayıcıda bir sorun yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt