5800 Hack [Yardım] !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emox32

Üye
    Konu Sahibi
5800 Hack [Yardım] !
Selam arkadaşlar. Telefonumu hacklemeye karar verdim.Ama hiç bir bilgim yok hem de hiç. Hangi cwf daha iyi ? nasıl kurmalıyım? Flash atma nedir falan filan.Resimli anlatım yapabilcek biri var mı lütfen arkadaslar.Bana sırası ile ne yapmam gerektiğini anlatırmısınız? bi de anlamadığım nasıl orjinal haline dönüştürebilirim? bazıları hard format atsan yeter falan diyor. *#0000# yaptığımda çıkan bilgiler:
Yazılım sürümü:
V52.0.007
Yazılım sürümü tarihi:
17-10-2010
Özel sürüm:
52.0.007.C02.01
Özel sürüm tarihi:
17-10-2010
Dil paketi:
02
Model:
5800 XpressMusic
Tür:
RM-356

Güzel bir cwf var mı? arkadaşlar programları nasıl kullanıcam aşamalı anlatırmısınız?
Hee bide orjinale çevirmek istediğimde orjinal dosyaları nasıl bulabilirim.
Şu an tek bildiğim hard format atmak. :hmmm:hmmm:hmmm:allalla::allalla::allalla::allalla::ağlarım::ağlarım::heyo::heyo:

sado_27

sado_27

Üye
kardeş forumda cok konu var hack ıslemıne daır
ama ıstersen ben sana genede yardımcı olayımm

kcsoft

kcsoft

Üye
bence telefonunu hackleme bende hackleyecektim arkadaşlar izin vermedi uygulamalar için hackleyeceğene orjinal kalsın

sado_27

sado_27

Üye
ıllakı orhjınal kalsın dıyorsanı orjınal menuye sadece rompacher uygulaması kullanın oınuda yıne jafla flhs atmanız gerekıyor sade orjınal ve sadece rompacher eklı
:))

emox32

Üye
    Konu Sahibi
yok saolun arkadaslar ama hacklemek ıstyorum.biri anlatablr mi? Arkadaslar asama asama yazarsanz sevınrm en bst basamagı atlamayn bu isten hc anlamyrm cnku.

Mek0

Mek0

Üye
Arkadasım Bénim TéLéfonda 5800 Hicbisi AnLamıyordum Ama Sonra Yavas Yavas Yavas Yavas Öğrénméyé BasLadım Bén Sana AnLatıyım Simdi Bénim kuLLandığım Bi Fw Var Tavsiyé Edérim ..

Bu Fwyi İndir :

Not : Sifre " kotukoylu "

Sİmdi Bilgisayarım C:Program Files e Girince Nokia Die Dosya Vardır. Oraya Gir. Orada Phoenix Diye Dosya Yoksa oLustur Phoenix Dosyasına Girince Products Dosyası Varsa OLusturma Yoksa Products Die Dosya OLustur. Products Dosyasının İcinede RM-356 Die Dosya OLustur Yukarıda Verdiğim Fw Otomatik O Dosyaya YükLeyecektir .

Gérisini :

http://www.maxicep.com/modifikasyon-araclari-genel-bilgiler/jaf-v1-98-65-programi-kurulumu-ve-kullanimi-resimli-anlatim-342290.html

Yukarıdaki Linktén OğrénébiLirsin :oke: Bir Sorunun OLursa s0Lé :ehe

sado_27

sado_27

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]babacan zaten bu fw ındırınce bu dırek setup gıbı kuruluyor onları olusturmaya gerk yok :) saygılar[/SIZE][/COLOR]

emox32

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar navifirm fln jaf falan ne onlar. C program fles blgsayarda yok.

emox32

Üye
    Konu Sahibi
arkadasm arastrdm kafamı karıstıran navıfırmdndosya ındr dyolar ama ozaman ındrdgm cwf ne ıse yarcak?

sado_27

sado_27

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]babcan ındırdıgın cfw senın ıstedıgıne baglı sen onuda ıstemıyorsan sen sadece nokıa emea yı ındır jaf yukle zaten dum dıller var bak lınk
http://www.maxicep.com/symbian-s60v5-destek/nokia-5800-rm-356-v52-0-007-emea-yardim-460007.html orda bır arkadasa yardım amaclı paylasmıstım bunu pcye yukle aynen stup gıbı bundan sonrada jaf yukle jaf kullanımını zaten vermıstım lınkı ordan bakarak yolacık ama dıkkatlı ol tel cokmesın kolay gele[/SIZE][/COLOR]

emox32

Üye
    Konu Sahibi
heee anladım indirdiğimiz cwfyi olstrdgmz o klasörlern içne atyruz doğru mudur? Orjnale çevrmk istedgmzdede onları silip orjnalini kopyalıyoruz oraya?

----------Eklendi @ 23:23:37 ---------- Yazıldı @ 23:22:16 ----------

birde verdiğin linkn btansnde factory seti işartle dyor dğernde blgi vermyor ne ypmam lzm.?

sado_27

sado_27

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]aynen babacan ama bak yanlız su var bazı cfw ler manuel yanı elle atılıyor sen hersey ragmen nafırımden orjınal dosyalarını ındır yedekte bulunsun ıkıcı uyarı: tele flash atmadan once telı ovı sıtore okut yanı tak pc mduna ıkı uc dakıka bekle telefonunu gorsun sonra basın agrımasın[/SIZE][/COLOR]

emox32

Üye
    Konu Sahibi
flash nsl atlyodk kafam karıstı.s

sado_27

sado_27

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]nasılmı atılıyor kardes zaten jaf kullanımını verdım sana :DD[/SIZE][/COLOR]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt