Tavsiye 5800 foursquare uygulaması var mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

Orkunfener

Üye
    Konu Sahibi
5800 foursquare uygulaması var mı ?
5800 foursquare uygulaması var mı ?

MEnesCansiz

MEnesCansiz

Üye
Var forumda aratıp bulabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: Orkunfener

Orkunfener

Üye
    Konu Sahibi
1.2.9 yüklediğimde bu hatayı alıyorum
diğerinde de ssl handshake failed sorunu var

MEnesCansiz

MEnesCansiz

Üye
Çok eski bir sürüm sanırım bu. Mağazadan aratıp bulabilirsin.

Orkunfener

Üye
    Konu Sahibi
mağzada 5800 desteklemiyor uyarısı veriyor

MaxipmaN

Üye
uygun bi sürüm bulamayabilirsin c6-01de sorunluydu bu program

Orkunfener

Üye
    Konu Sahibi
yardım edecek başka kimse yok mu

MEnesCansiz

MEnesCansiz

Üye
Bir de bunu dene.

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
Yükleyip açtığında bağlanamıyor Foursquare. Ama yine de ara, belki çalışanını bulursun.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
mağazada yoksa foursquare destek vermeyi bırakmıştır o yüzden diğer türlü yüklediklerin eski sürüm olduklarından fourquareye bağlanamazve mağazada da olmayınca güncelleyemiyorda ;)

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
mağazada yoksa foursquare destek vermeyi bırakmıştır o yüzden diğer türlü yüklediklerin eski sürüm olduklarından fourquareye bağlanamazve mağazada da olmayınca güncelleyemiyorda ;)
Ama araştırmak lazım, belki bağımsız bir geliştirici yapmıştır :)

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Ama araştırmak lazım, belki bağımsız bir geliştirici yapmıştır :)
yok yapmıyorlar adamlar bunun için sürekli güncelleme çıkınca onlarında güncellemesi gerekiyo çünkü ve adamlar bunla uğraşıp örn 100 kişiye kullandırtacağıma androide bir program yazarım istediğim zaman güncellerim 300 kişi kullanır der ;)

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
yok yapmıyorlar adamlar bunun için sürekli güncelleme çıkınca onlarında güncellemesi gerekiyo çünkü ve adamlar bunla uğraşıp örn 100 kişiye kullandırtacağıma androide bir program yazarım istediğim zaman güncellerim 300 kişi kullanır der ;)
Öyle düşünüyorlar, ama androide 1 uygulamanın 100 farklı versiyonu var. Symbianı düşünen yok tabi. Ama bence dünyanın en iyi işletim sistemi symbian. S60v2 kullanıyorum, 104mhz işlemci, 14mb ram var, ama androiddekinden daha zevkli oyunlar var!

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Öyle düşünüyorlar, ama androide 1 uygulamanın 100 farklı versiyonu var. Symbianı düşünen yok tabi. Ama bence dünyanın en iyi işletim sistemi symbian. S60v2 kullanıyorum, 104mhz işlemci, 14mb ram var, ama androiddekinden daha zevkli oyunlar var!
android , ios veya wp den daha fazla ve güzel oyunlar var diyemezsin ama kullanım açısından androidden ve wpden çok çok daha iyi birde sn c5 03 yazmışsın onda 600mhz var

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
android , ios veya wp den daha fazla ve güzel oyunlar var diyemezsin ama kullanım açısından androidden ve wpden çok çok daha iyi birde sn c5 03 yazmışsın onda 600mhz var
Ne c503, o rahmetli oldu. Nokia 6600 symbian os 7. 104mhz işlemci, 14mb ram. Buna rağmen 50e yakın hd oyun açıyor! Bu donanımla hiç bir işletim sistemi çalışamaz.Not: telefon 2004 yapımı, ve ben hala kullanıyorum :) . Nokia sağlamlığı işte. Başka telefon olsa fosil olmuştu.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Ne c503, o rahmetli oldu. Nokia 6600 symbian os 7. 104mhz işlemci, 14mb ram. Buna rağmen 50e yakın hd oyun açıyor! Bu donanımla hiç bir işletim sistemi çalışamaz.
tmm bnm c3 e ndn s40 yapmışlar acaba 1000mhz işlemci 64mb ram var :hmmm zamanının en iyisi olan symbianı koymalıydılar bnce önemli değil ztn çok kullanmıyorum

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2381601

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
tmm bnm c3 e ndn s40 yapmışlar acaba 1000mhz işlemci 64mb ram var :hmmm zamanının en iyisi olan symbianı koymalıydılar bnce önemli değil ztn çok kullanmıyorum
:oha:java eksikliyi işte. Bir de stephen elop java daha iyi diyor :kop2:

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
:oha:java eksikliyi işte. Bir de stephen elop java daha iyi diyor :kop2:
daha iyi yanı tüm uygulamalar var daha kötü yanı hiç adam gibi oyun yok o yüzden fazla kullanmadım bu teli ama çok kullandığım zamanlar hiç kastığını görmedim :zong:
symbiana yapsalar bundaki uygulamaları symbian daha yıllarca giderdi hemen desteği çektiler ve x serisini symbian yaparlardı android yerine

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2381601

Orkunfener

Üye
    Konu Sahibi
s60v5 foursquare uygulaması yok gibi şimdilik bekliyecez her halde

Üst Alt